2737
2734

پسر 9 ماهه من همش تو خواب داره غلت میزنه چند قدم چاردست و پا میره نق میزنه یا گریه میکنه دوباره میذارم رو پام میخوابه دوباره چند ساعت بعد اصلا نمیذاره شب ها بخوابم خودشم خواب راحتی نداره نمیدونم مشکل چیه شربت دلدرد میدم واسه دندونش استامینوفن میدم ولی این کار هرشبش شده خسته شدم 😢 ترسیدم نکنه علایم بیماری بدتری باشه مثلا تشنج 

تو روز بیشتر خستش کن غروب حمومش کن بدنشو ماساژ بده باروغن زیتون یکم ماست قبل خواب بهش بده

ولی درکل از دندونشه

بیجهتم بهشم استامینوفن نده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تشنج واسه چی مگه سرماخوردگی یا تب داره؟  ممکنه واسه دندونش باشه

نه ولی یه بچه تو فامیل تشنج داشت همش میگفتن تو خواب بیدار میشه کارهای عجیب میکنه میدوه مثلا اون بزرگتره از پسر من 

پسر من بد خواب بود  دکتر گفت این گشنه می خوبه شیر خودت فایده نداره قبله خواب بهش شیر خشک قوی م ...

اخه بچه منشیر خشیه قشنگ بهش غذا میدم قبل خواب چندین بارم تو طول شب شیر 

2738
منم دخترم ۱۵ماهشه و همین مشگل ودارم ۱۰۰تادکتربردم .همه جور سونو آزمایش هم گرفتن ازش حتی ام آرآی مشگ ...

این میخوابه بد میخوابه روانی شدم از بس جابه جاش میکنم تو طول شب از بس نق نق میککنه 

این میخوابه بد میخوابه روانی شدم از بس جابه جاش میکنم تو طول شب از بس نق نق میککنه 

دخترمنم میخوابه توخواب چشم بسته دائم نق میزنه و شیرمیخواد 

ببین قبل خواب حمومش کن بعدازظهرهم یه ساعت ببرش بیرون .قبل خواب یه لیوان شیرولرم یا ماست بهش بده .پوشکش هم باز بذار ببین تاثیر داره 

برای من که تاثیرنداشت😁

پسرمن دوسالشه تقریبا از شیر گرفتمش یک ماهه .همه گفتن از شیر بگیریش خوب میخابه دیگه ولی بدتر شده ساعت ۲ میخابه ساعت ۶-۷فقط تو خواب به خودش میپیچه و رو پاهام باید تکونش بدم نمیدونم چشه خسته ام کرده دو ساله الان خواب درستی نداشتم

2706