2726
عنوان

خوردن دوفاستون و مثبت کاذب شدن بتا؟

2717 بازدید | 83 پست

سلام دوستان من این ماه اقدام داشتم و از روز ۱۵ پریود دکتر برام دوفاستون تجویز کرده میخورم

میخواستم ببینم ممکنه بی بی چک یا حتی ازمایش بتام بخاطر این قرص مثبت کاذب بشه؟

اخه ماه قبل بخاطر امپول hcg ک زده بودم بتام مثبت شد کلیییییییییی خوشحال شدیم ولی چند روز پریود شدم و کلی تو ذوقمون خورد😞

حالا میترسم بلای اون ماه سرم بیاد😁هنوز بیبی نذاشتم امروز روز ۲۷ پری م

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

اطلاع ندارم تاثیر داره یا نه 

میخوای تا موعدت صبر کن بعد ‌

..

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اطلاع ندارم تاثیر داره یا نه  میخوای تا موعدت صبر کن بعد ‌ ..

خب نمیدونم چجوری تا موعدم صبر کنم😅

باید سیکل ۲۸ روزه حساب کنم؟ یا طبق تاریخ قبلی؟

2728
ی سوال هم من دارم..  ازمایش 4 روز به موعد هم نتیجه رو درست نشون میده؟! منم دوفاستون خوردم فک ...

سلام نه دوفاستون همون پرژسترون هست .ار باردار باشید جنین رو نگه میداره اگر نباشید عادت میشی مثله تیغ دولبه هست و تاثیری روی بتا نداره 

ی سوال هم من دارم..  ازمایش 4 روز به موعد هم نتیجه رو درست نشون میده؟! منم دوفاستون خوردم فک ...

دکتر من میگه ۱۴ روز بعد از نزدیکی تیتر بتا نشون میده بارداری یا نه

حساب کن ببین ۱۴ روز بعدش میشه کِی

خب نمیدونم چجوری تا موعدم صبر کنم😅 باید سیکل ۲۸ روزه حساب کنم؟ یا طبق تاریخ قبلی؟

اگر بارداری طبیعی هست بی بی چک نشون نمیده و ممکنه تو ازمایش معلوم‌نشه چون نپیدونی چ موقع ممکنه لقاح انجام شده باشه.اما اگر ivfو iuiهست اره ۱۲روز بعد ازمایش خون‌نشون میده 

سلام نه دوفاستون همون پرژسترون هست .ار باردار باشید جنین رو نگه میداره اگر نباشید عادت میشی مثله تیغ ...

خب خداروشکر.

ببخشید شما موعدتون رو چجوری حساب میکنید

سیکل ۲۸ روزه حساب میکنید یا تاریخ پریود قبلی؟

من سیکلام ۲۸ روزه ان .

خب نمیدونم چجوری تا موعدم صبر کنم😅 باید سیکل ۲۸ روزه حساب کنم؟ یا طبق تاریخ قبلی؟

اینبار بنویس تاریخ اولین روز پ رو 

چون باردارم بشی نیازه 

از اولین روز پ قبلی تا اولین روز پ بعدی میشه یه سیکل عادت ماهانه که متغیر هست برا همه ...حتما یادداشت کن ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اگر بارداری طبیعی هست بی بی چک نشون نمیده و ممکنه تو ازمایش معلوم‌نشه چون نپیدونی چ موقع ممکنه لقاح ...

بارداری طبیعیه

ازمایش بتا بله درست نشون میده ولی بی بی چک نه...

خب خداروشکر. ببخشید شما موعدتون رو چجوری حساب میکنید سیکل ۲۸ روزه حساب میکنید یا تاریخ پریود قبلی؟ ...

اگر ۲۸روزه هستی که خب ۲۸روز حساب کن مگر کهivfباشی که سیکلت به هبه هم میریزع 

اینبار بنویس تاریخ اولین روز پ رو  چون باردارم بشی نیازه  از اولین روز پ قبلی تا اولین ر ...

میدونم اینارو همرو یاداشت میکنم

میگم اون ماه ۳۱ شدم این ماه اگه بخواد ۲۸ روزه باشه باید ۲۷ شهریور بشم🤔

2706