2703
2553

سلام..صبحتون بخیر🌹

من چندوقت پیش وایه یه قسمتی از ابروم لیزر انجام دادم چون هاشور زده بودم یه قسمتش یخورده بد شده بود آرایشگر برام با لیزر پاکش کرد.حالا یه یوال برام پیش اومده ،سر این دستگاه واسه هرکسی مخصوص خودش استفاده میشه و تعویض میشه یا نه؟؟؟اگه واسه همه استفاده میشه باعث انتقال بیماری نمیشه؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

سلام گلم.

منم میخاستم تتو رو لیزر کنم ولی میگفتن موهای ابروم میریزه؟؟شما الان راضی هستین؟؟کامل از بین رفت تتو ابروتون؟؟اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین واسم ممنونت میشم

کاربریم برگشت😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم. منم میخاستم تتو رو لیزر کنم ولی میگفتن موهای ابروم میریزه؟؟شما الان راضی هستین؟؟کامل از ب ...

من انجام دادم و راضی ام.

منم اونروز هرچند فقط یه قسمتی از دم ابرو بود اآرایشگر پرسیدم که موی ابرو رو نمیریزه؟گفت نه.و الان همون قسمت که لیزر کردم مو هم در میاد.بازم از چندنفر بپرسید مطمئن بشید.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2720
من تا حالا از نزدیک ندیدم دستگاه رو.کاشکی از آرایشگرت بپرسی

ازش پرسیدم هنوز سوالمو نخونده.من انقدد وسواس دارم تو این چیزا میترسم خدایی نکرده باعث انتقال بیماری بشه

اسم دستگاه چی هست؟؟

نمیدونم.داخل نت بزنی دستگاه لیزر تتو گمونم بیاد برات عکسشو و مشخصاتش

2714
میشه عکس ابروت رو بزاری قبل و بعدشم اگه داری؟؟

قبلش رو ندارم.ارایشگر با موبایل خودش گرفت

ازش پرسیدم هنوز سوالمو نخونده.من انقدد وسواس دارم تو این چیزا میترسم خدایی نکرده باعث انتقال بیماری ...

ان شاالله ک همیچین چیزی نباشه ب دلت بد راه نده؟؟میکشه رو ابرو؟؟؟یعنی خون در اومد؟؟

کاربریم برگشت😎
ان شاالله ک همیچین چیزی نباشه ب دلت بد راه نده؟؟میکشه رو ابرو؟؟؟یعنی خون در اومد؟؟

انگار که پوست رو بسوزونه اینجوریه..ینوک دستگاه حالت جرقه میزنه و جای لیزر سیاه میشه دقیقا انگار که پوست رو میسوزونه ،بوی سوختگی هم میده.

خال رو هم با اون میسوزوند.خون نمیومد

انگار که پوست رو بسوزونه اینجوریه..ینوک دستگاه حالت جرقه میزنه و جای لیزر سیاه میشه دقیقا انگار که پ ...

بعد چند مدت اون جای سیاهی رفت؟؟یعنی با دستگاه خال بردلری میشه تتو رو پاک کرد؟؟

کاربریم برگشت😎
بعد چند مدت اون جای سیاهی رفت؟؟یعنی با دستگاه خال بردلری میشه تتو رو پاک کرد؟؟

سیاهیش تا یه هفته بود باید هرروز پماد بزنی.بعد کم کم سیاهی مثل حالت زخم شد و افتاد و بعد تا حدود ۲۵،۶ روز طول کشید تا جای زخمش که سرخ بود کم رنگ بشه.حدودا یه ماه طول میکشه که کلا اثرش بره.بستگی به عمق تتو شاید لازم باشه تکرار بشه.

بله ایشون خال رو هم با همون دستگاه میسوزوندن.

2706