2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک ثمین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1921 بازدید | 276 پست
گفتم که عزیزم کامل نخوندم حتما حق با شماست!قضاوت من تو چند صفحه اول این بود که یه پسری که هنوز هیچی ...

همچین چیزی نبود که باز کنم. حتی گفت سه کیلو کیک ما هیچی نگفتیم حتی یه کلمه. باز خودش رفت کرد 20 کیلو. حتمآً نبوده که نگفتم. شما از همون دسته ای هستید که میگید داستان ناقصه خودتون تو ذهنتون کامل میکنید و بعد بی رحمانه قضاوت میکنید. داستانی که شما ساختید و دارید راجع بهش نظر میدید زندگی من نیست. 

آینده حتما" زیباست.🥰

عه وا فک کردم ثمین خودمونو میگی اومدم تو تاپیک🙄

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داغونم دو روزه ک از دعوای شدیدمنوشوهرم بخاطرمادرش میگذره منو بدترین ادم کرد بهم گفت تو چ گهی هستی ...

من نمیدونم این چه وضعیه منم از روز تاسوعا با شوهرم یه دعوایه سخت کردیم.سر ننش...مادرش رفته پشت سرم بهم تهمت زده.تو روم صدایه کثافتشو برد بالا هرچی از دهنش در اومد جلو شوهرم بهم گفت.منم از اونجایی که شوهرم شاهد همه چی بود و میدونستم حق با منه هیچی جوابشو ندادم.اوایل شوهرم طرفم بود حالا حرف مادرشو میزنه.شیش ماهه باهاشون قهرم حالا میخواست به زور منو ببره آشتی کنم.منم نرفتم ...خلاصه از تاسوعا شوهرم قهره بر دل مادرشه...منم از ته دلم نفرینشون کردم.امیدوارم خدا به سر خواهراش بده به حق صاحب این ماه😔

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2731
مشکلش بیچاره سر این نبود مادره کلا اختلال داره...منکه روحم نابود شد خوندمش 

ببخشید عزیزم. ولش کن گذشته ها گذشته ماه پشت ابر نمیمونه. شما با شوهرت خوش باش. دقیقاً قطع رابطه ی کامل ما واسه همین بود که شوهرم میگفت نمیخوام برات یک کلاغ چل کلاغ کنن کنن و خبر بیارن ببرن. هم اعصاب تو رو خورد میکنن هم اونو. دروغ دغل تحویلتون میدن. همه خوبیه زندگیه ادم رو نمیخوان. دقیقاً یه هفته بعد از جابه جایی یکی از عروسای فامیل زنک زد بهم گفت چی شده؟ زمین و آسمون رو که بهم زدی؟ گفتم چی؟ خودمو زدم به اون راه. گفت آره فلانی( همون دختر عمه که همش میومد خونه مادرشوهرم شام ناهار) گفته آره دیدی بالاخره خودشو نشون داد!! کلی دروغ تحویلم داد داشتم منفجر میشم. شوهرم گفت ولشون کن. با هیچکدوم ارتباط نداشته باشه یا مامانم گفته یا نگفته اینا از خودشون درآوردن خوششون میاد داستان درست کنن و زندگیا رو به هم بریزن. همین شد که قطع ارتباط کامل داشتیم که بهترین تصمیم بود البته.
الان به شما هم میگن لابد کاری کردی الکی که تهمت نمیزنه. تا چیزی نباشه چیزی درنمیاد.   ولی من قشنگ درکت میکنم. اصلاً اهمیت نده. بیخیال باش. هر کسی خواست چیزی بگه که اینو گفته اونو گفته یا پست سرت این حرفاست بگو من علاقه ای ندارم. کنجکاوی نکن. که حال خودت خرابتر میشه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
😂 اخه فکر نمیکردم تاپیکت پر بازدید بشه بچه ها لطف میکردن همه نظرهامو خوندن... لایک میکردن... گفتم د ...

خودم نه فکرشو میکردم نه میخواستم. میترسم کسی هم دیده باشه از فامیل با اون همه نشونه ی یونیکی هم که داده بودم! خاک عالم حالا خبرش بهم میرسه.   

آینده حتما" زیباست.🥰
2738
من نمیدونم این چه وضعیه منم از روز تاسوعا با شوهرم یه دعوایه سخت کردیم.سر ننش...مادرش رفته پشت سرم ب ...

هر وقت میخواد ببره آشتی بگو من که قهر نیستم! دلخورم. اینجوری نه کوچیک میشی نه احساس میشه معذرت خواهی کردی نه هیچی. شش ماهم نگو قهرم نمیام بگو دلخورم یه مدت بذار دوری کنم. که آروم شم.   چون بگی قهرم و فلان اونوقت میگه انتظار که نداری مامانم بیاد معذرت خواهی. بزرگتره و فلان. در هر صورت مجبور میشی خودت بری. واسه همین بهتره نگی قهرم. برو محل زیاد نده.   

آینده حتما" زیباست.🥰
من نمیدونم این چه وضعیه منم از روز تاسوعا با شوهرم یه دعوایه سخت کردیم.سر ننش...مادرش رفته پشت سرم ب ...

هر وقت میخواد ببره آشتی بگو من که قهر نیستم! دلخورم. اینجوری نه کوچیک میشی نه احساس میشه معذرت خواهی کردی نه هیچی. شش ماهم نگو قهرم نمیام بگو دلخورم یه مدت بذار دوری کنم. که آروم شم.   چون بگی قهرم و فلان اونوقت میگه انتظار که نداری مامانم بیاد معذرت خواهی. بزرگتره و فلان. در هر صورت مجبور میشی خودت بری. واسه همین بهتره نگی قهرم. برو محل زیاد نده.   

آینده حتما" زیباست.🥰

تو این تاپیکا نمیتونم نظری بزارم  چون باید حرفهای مادر شوهره هم میشنیدیم بعد نظر میدادم 

کلا قضاوت سخته 

گاهی باید دنیارو از دید اون طرف نگاه کرد و ادم خودشو بزاره جاش واقعا سخته 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
همه پسرا عاشق مامانشونن نباید راجب مامانشون بد بگی وگرنه گارد میگیرن

من یه بار ب شوهرم گفتم مامانت حیله گره! 😁 

هیچی نگفت... 

گفتم داداشت یه غلطی کرد ماداریم جواب پس میدیم... (برادر شوهرم مامانشو از بس مشکل روحی داره و بد خواهه دعوت نکرد... حالا مامانش میخواست منو ب عنوان عروس دومی گربه دم حجله کشون کنه زورش ب اونا نرسیده میخواست من یه وقتی پر رو نشم...) گفت خواهر خودت غلط کرد! 😁 😂 دلم براش سوخت... عین پسر بچه ها جواب داد... البته منم از غلط منظورم بیخود کرده غلط کرده نبود... منظورم این بود ک داداشت یه اشتباهی کرده...دیگه اون غلط برداشت کرد گفت خواهرت.... 

فقط فهمیدم داداششو خیییلی دوست داره... 😁 شاید اندازه من.یا یع ذره کمتر... 

همه پسرا عاشق مامانشونن نباید راجب مامانشون بد بگی وگرنه گارد میگیرن

شوهر من راجع ب مامانش دوسال اول گارد داشت بعد ک دیگه کم کم شناختش گارد نداره خودشم میدونه من اهل بی احترامی نیستم فقط اون روز شوهرم خیلی پر رو شد گفتم بشونم سرجاش... خداروشکر الان من بگم ماست سیاهه یکم فکر میکنه قبول میکنه😂

عیب نداره... ب نی نی یار 5 خصوصی بگو اطلاعات خصوصیم توشه... پاک میکنه

پاک کرد. خودم چند تا گزارش زدم گفتم لطفاً حذف تاپیک. ظهر زدم بعداز ظهر اومدم نبود. خدا رو شکر پاکش کرد. 

آینده حتما" زیباست.🥰

ب نظرم کوتاه نیا... یعنی تو نرو برای اشتی اما اومد اشتی حتما قبول کن نذار طولانی بشه جاخالی کنی جات پر میشه

2706