2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک ثمین...

1925 بازدید | 276 پست

قفل کردی مجبور شدم اینجا بنویسم تا صفحه ۳۲ با دقت تمام نظراتو خوندم وقتی میخوندم با تمام سلولام درکت میکردم که چه حسی داشتی منم دقیقا ی مادر شوهر بیمار روانی مث خودت دارم که تعادل روانی نداره و فک میکنه فقط،خودش درست میگه و مظلوم واقع شده 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

اونجایی که گفتی جلو دیگران میگه عروسم بیا برقصیم و جلو بقیه میگه تو بیا بشین پیشم عروسم دوس داشتم با تمام وجودم از دست این آدما فریاد بزنم چون دقیقا این رفتارا رو دیدم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا اینکه از ی حرف کوچیک ی بلبشو درست میکنه و خودشو میزنه به حال بدی و میگه تو میخوای پسرمو از من بگیری ...اینکه واسه همه فرشته مهربانی و بدترین ظلم رو در حق پسرش میکنه و عروسشو ناراحت میکنه و آخر میگه من به شما خوبی کردم 

همون که تو پربازدیده؟من چند صفحه اولشو خوندم دیدم یکم حق با مادرشوهرشه اومدم بیرون

نگو اینو من دردشو میفهمم باور کن با خوندنش خوابم پرید منم با همچین بیماری درگیرم ...فک کنم ی نوع اختلال روانی دارن این به اصطلاح مادرا...روح آدمو نابود میکنن 😭😭😭😭

همون که تو پربازدیده؟من چند صفحه اولشو خوندم دیدم یکم حق با مادرشوهرشه اومدم بیرون

درحقیقت حق با هیچکس نیست یه سیستم غلط فرزندپروریه که بچه همه عمر باری روی دوش خانواده است در عین حال بابت این ساپورت مالی انتظار دارن بند نافش به مادر وصل باشه کسی که میخواد. مستقل باشه باید این بند اسارتو پاره کنه نه کمک بخواد نه اجازه دخالت بده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738
داغ دلمو سرصبحی تازه کردی البالووو. 😢💔

ببخشی 😞😞آخه خودمم داغ دلم تازه شد ...انگار از زبون من مینوشت فقط مال من بدتره 😭😭😭همه جا میشینه تهمت میزنه ...وااااای حالم بده 

درحقیقت حق با هیچکس نیست یه سیستم غلط فرزندپروریه که بچه همه عمر باری روی دوش خانواده است در عی ...

من نه ی تیکه طلا خریدن نه سرویس نه هیچ جشنی...ی خرید مختصر شوهرم کرد با پول خودش ...پدرش ی پنج هزار تومنی خرج نکرد بدون جشن با چشم گریون اومدیم تو خونه خودمون ...کادو هم واسمون ی شیرینی خوری ۳۰ هزار تومنی خریدن

ببخشی 😞😞آخه خودمم داغ دلم تازه شد ...انگار از زبون من مینوشت فقط مال من بدتره 😭😭😭همه جا میشینه ...

من داغونم دو روزه ک از دعوای شدیدمنوشوهرم بخاطرمادرش میگذره منو بدترین ادم کرد بهم گفت تو چ گهی هستی ک خودت با مادرم مقایسه میکنی. 😢😢😢😢

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
نگو اینو من دردشو میفهمم باور کن با خوندنش خوابم پرید منم با همچین بیماری درگیرم ...فک کنم ی نوع اخت ...

گفتم که عزیزم کامل نخوندم حتما حق با شماست!قضاوت من تو چند صفحه اول این بود که یه پسری که هنوز هیچی نداره نه درسشو خونده نه سربازیشو رفته گیر داده به خانواده اش که میخوام دوست دخترمو بگیرم!همه هزینه های ازدواجم از ریز و درشت با خانوادشه این وسطم همه فقط از مادرشوهر و پدرشوهر توقع دارن و غر میزنن چرا این کمه این زیاده و کلی بحث و اعصاب خوردی که استارتر هیچکدومش رو باز نکرد!فقط گفت تو بحث به فلانی زنگ زد به فلانی پیام داد... خب چیکارش کردی بدبختو که به اونجا رسیده 

ولی خب با دو صفحه نمیشه قضاوت کرد من دیدم ممکنه اعصابم خورد بشه بیخیال شدم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
من نه ی تیکه طلا خریدن نه سرویس نه هیچ جشنی...ی خرید مختصر شوهرم کرد با پول خودش ...پدرش ی پنج هزار ...

خوب پس راحت جدا بشو نه دینی گردنته نه جدای بهت اسیب مالی میزنه نهایتا محبت نمیکنن نباید ناراحت باشی فکر کن یه همسایه است 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
درحقیقت حق با هیچکس نیست یه سیستم غلط فرزندپروریه که بچه همه عمر باری روی دوش خانواده است در عی ...

دقیقا داشتم همینو تایپ میکردم  چه تفاهمی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ولی ثمین عزیز بنظرم هیچ درد دلی نکن اصلاااااااا....اینو کسی داره میگه که تمام دردتو کشیده...این آدما بیمارن اصلا متوجه نمیشه از چی ناراحتی اون از عمد بی احترامی کرده که دلتو بشکنه مثل مادر شوهر من که واسه بچم چند تا تیکه لباس پنج تومنی ده تومنی اورد به عنوان کادوی تولد تنها نوشون و گفت از حراجی خریدم واسش ...منم گفتم دستت درد نکنه بعدم انداختم سطل زباله...

2706