2737
2734
عنوان

گربه

325 بازدید | 23 پست

سلام بچه هاا صبحتون بخیر.دوستان اومدم ازتون کمک بگیرم.حدود سه سالی هست تصمیم گرفتم گربه بگیرم😐.تو این سه سال همش داشتم درمورد گربه ها تحقیق میکردم یعنی الان تقریبا همه ی رفتارای گربه هارو میشناسم.مشکلم اینجاست که گربه ها از سفر بیزارن.مخصوصا گربه پرشین.کلی گشتم و تحقیق کردم اما متاسفانه تو اهواز پانسیون گربه اصلا نیست.به نظرتون چیکار کنم از ارزوی چندین سالم بگذرم؟من حتی تو ذهنم اتاقشم چیدم حتی ی عکس دیدم خواستم اونجور بچینم اتاقشو واقعا خیلی ضربه میخورم اگه نتونم بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگه بدونی چی به سر ما اومده و ضربه نخوردیم دیگه فکرشم نمیکنی 

واسه اتفاقاتی که واستون افتاده متاسفم ولی هرکی مشکلات خودشو داره.شاید اگه شماهم به اندازه ی من عاشق حیوونا و گربه بودین این حرفارو میزدین❤

2738
شاید قبلا حیون خونگی نداشتی... من یه خرگوش دارم... اولش ارزو داشتم خرگوش داشته باشم ولی الان پشیمونم ...

ی زمانی میخواستم خرگوش بگیرم اما تحقیق که کردم فهمیدم واقعا دردسر داره و داخل خونه نباید نگهداری بشه پشیمون شدم

منم گربه دارم به اسم تافی عشقننن عشققق نمیدونم من خودم مسافرت میبرم خوشش میاد و بستگی به تربیتش دار ...

اخه امکان نداره گربه مسافرتو دوست داشته باشه.واسشون استرس زاست نکنین توروخدا

واسه اتفاقاتی که واستون افتاده متاسفم ولی هرکی مشکلات خودشو داره.شاید اگه شماهم به اندازه ی من عاشق ...

درست میگی عزیزم من فوبیای حیوانات دارم‌ واسه همین درکتون نکردم .

معذرت میخوام 

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.

عزیزم وقتی نیاز باشه مجبوریم دیگه 

درضمن اگه شرایط مناسبشو براش فراهم کنیم هیچ مشکلی پیش نمیاد

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

بعضی از گربه ها اینجوری نیستن خوششون هم میاد😁ولی گربه من از ادمای غریبه خوشش نمیاد چه برسه به سفر

ولی یه گربه دیگه داشتم خیلی اجتماعی بود گربه ها شخصیتاشون باهم فرق داره همه مثل هم نیست

در ضمن گربه رو دو سه روز میتونی تنها بذاری به شرط اینکه چندتا ظرف اب و غذا و خاک دستشویی همه جای خونه بذاری ،،

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
2706