2737
2739

سلام خانوما نی نیم از سرشب خیلی تکون میخوره،یبارش خواب بودم انقد محکم و بد تکون خورد یکمم طولانی بود که از خواب پریدم 😐،میترسم خدای نکرده بند نافش نپیچیده باشه ؟

عزیزم نگران نشو فردا اول وقت برو دکتر

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

مظورم همون صبحه

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باشه عزیزم،پروفایلت😨

ببخشید😔😔😔

2738

سلام استارت جواب سوالتونو شرمنده چون نمیدونم نمیتونم بگم.اما یه سوال دارم 😩 میشه بگین روز بعد از اقدام یعنی اولین روز اگه بارداربشیم علامتی نشون میده یانه؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
😂😂خندم گرفت باحال بود امضات

عزیزم💖💖

سلام استارت جواب سوالتونو شرمنده چون نمیدونم نمیتونم بگم.اما یه سوال دارم 😩 میشه بگین روز بعد از اق ...

سلام عزیزم ن. نشون نمیده تا معمولا ۲هفته بعد از لقاح ،اونم مثل تهوع و یا گرفتگی عضلات 

سلام عزیزم ن. نشون نمیده تا معمولا ۲هفته بعد از لقاح ،اونم مثل تهوع و یا گرفتگی عضلات 

ممنونم عزیزم انشاءالله نی نیتون سالم به دنیا بیاد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706