2737
2734
عنوان

میخام جشن بگیرم

144 بازدید | 8 پست

سلام شبتون بخیر

من آجیم تقریبا ماه دیگه به سن کلیف میرسه 

چون اربعین کربلاییم و درگیریم از الان به فکره جشن تکلیفشم تا بعده صفر یهویی و بی برنامه نشه...

تو مدرسه براش جشن میگیرن ولی مطمعنم براش جشن بگیریم خیلی خوشحال بشه

به نظرتون در کنار کیک عصرونه چی درست کنم؟؟

یا به دخترایی که تو جشن دعتون چی هدیه بدم؟

هرچی ایده دارید بگید ممنون میشم 😚❤

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡
ساندویچ‌ سالاد الویه ، هدیه جانماز که طرح های کودکانه داره قشنگه. البته من تجربه ندارم عزیزم نظرمو گ ...

مرسی عزیز دلم♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم میتونی واسش در کنار کیک انواع ژله ها درست کنی مثلا ژله تزریقی ،ژله ابرنگی و....یا کاپ کیک درست کن روشم کلی خامه و دراژه و اسمارتیس بزار چون بچه ها عاشق این طور چیز ها هستند و یا مثلا پنکیک درست کن روشم با سس شکلات و توت فرنگی یا انواع میوه ها تزیین کن 

تا اومدیم گرگا رو رام کنیم سگا شاخ شدن!
2731
به نظرم میتونی واسش در کنار کیک انواع ژله ها درست کنی مثلا ژله تزریقی ،ژله ابرنگی و....یا کاپ کیک در ...

مرسی عزیزم اصلا هواسم به پنکیک نبود^^♡

اخيييييييي عزيزم

روسري يا هد بند رو من بيشتر دوست دارم رنگي رنگي

جانماز اگه مدرسه نميده خوبه يا چادر نمازي

اگه از كربلا مهر بيارين براي كادو كه عالي ميشه

اگه نميشه زياد هزينه كرد يه بسته هايي رو درست كنين از چيزاي ريز گيره ي روسري و ساق و جوراب بعد يه تيكه پارچه سبز بگيرين كربلا تيكه هاي كوچيكش كنين با مثلا پاپيوني گلي روباني بذارين تو اين كيسه ها

2738
اخيييييييي عزيزم روسري يا هد بند رو من بيشتر دوست دارم رنگي رنگي جانماز اگه مدرسه نميده خوبه يا چا ...

بستگي به نفرات داره ديگه به نظرم سفره طوري بذارين دعوتيا رو بعد ديگه هرچي معمولا نذريه سفره تونه 

كنار كيك شير و شير كاكائو خوبه يا اب هويج سالاد ميوه يا ساندويچ هاي كوچولو از نُون پنير سيزي تا الويه 

پاپكورن  

تسبيح هم واسه كادو خوبه يا يه كتاب درباره حجاب