2726
عنوان

مامانا بیدارین بیایین ی لحظه

155 بازدید | 30 پست

شیرخشک آپتامیل بهتره یا بیومیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  

جاریم بیومیل میده خیلی راضی هست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

من یه دختر دایی دارم اون خیلی وارده دیدم به دوقلوهاش آپتامیل میده

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آپتامیل فوق العادست. من دخترم هیچ شیری بهش نمیساخت. خودم اپتامیلو از اینترنت پیداکردم. هم وزن دهیش عالیه.هم همه جوره به بیشتر بچه ها میسازه و مقوی هست

چون تورا نوح است کشتی بان   ز طوفان غم مخور
2728

باید ببینی کدوم بهش میسازه و کدوم و بچت دوس داره 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
آپتامیل فوق العادست. من دخترم هیچ شیری بهش نمیساخت. خودم اپتامیلو از اینترنت پیداکردم. هم وزن دهیش ع ...

بعله درسته خودم بیشتر آپیتامیل دوس دارم

آپتامیل فوق العادست. من دخترم هیچ شیری بهش نمیساخت. خودم اپتامیلو از اینترنت پیداکردم. هم وزن دهیش ع ...

از چه نظر نمیساخت مثلا 

باید ببینی کدوم بهش میسازه و کدوم و بچت دوس داره 

تا الان آپتامیل دادم ولی باباش اشتباهی رفته بیومیل گرفته حالا نمی دونم بدم یا عوض کنم

خانومها من باردارم امروز برا اولین بار پهلو درد شدید گرفتم که اشکم داشت در میورد بعد خوب شد رفتم ازم ...

چن هفته ای رحم داره بزرگ میشه و به اعضای دیگه فشار میاد فک کنم طبیعیه

چیز سنگین بلند نکن استراحت کن

تا الان آپتامیل دادم ولی باباش اشتباهی رفته بیومیل گرفته حالا نمی دونم بدم یا عوض کنم

ن بهش نده عوض کن یهو دیدی حساسیت داد بهش اگه بازش نکردی فردا ببر پس بده آپتامیل بگیر

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706