2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوشای ریز نداشت پوستم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728

حالا ما که بزرگن چی کردیم 

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

من چشام ریز نیست ولی چون از بقیه دخترعموهام خوشگل ترم میخوان منو بکوبن هی میگن چشت ریزه چشم رنگی اصن قشنگ نیست فلانه بهمانه میدونم از حسودیه ولی روم تاثیر گذاشته

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭

باز من چشمام سایز گاوه دوست داشتم معمولی بودن!چیه با یه ذره بیخوابی و خستگی بی حالت و کج و کوله میشه!سایه تیره و خط چشمم نتونی بکشی!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

سالم باشه مهم نیست عزیزم سلامتی ازهمه مهمتر

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706