2726

چی بوده اون کار. بعدش پشیمون شدین یا نه

نتیجه و عاقبتش چی شد

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره ..درس نخوندن سال کنکور.. فعلا بی حسم..

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم
2728

اره تو اکثر دعواهام با شوهرم میدونم غلطه نباید الان گلایه کنم اصلا نباید چیزی بگم اما میگم تا دلم خنک بشه مرض دارم انگار

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

آره خیلی زیاد، گاهی وقتا عقل اسیر قلب میشه نمیتونی کاریش بکنی.  هرکاری بکنی نمیشه که نمیشه

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

بله

استخاره هم گرفتم بد اومد

فال حافظ گرفتم بد اومد

خواب دیدن بران تعبیرش بد بود

ولی من کر و کور و بی عقل بودم😑

نمیتونم بگم چی بود و چیشد

ولی نزدیک ده سال تاوان پس دادم😑

خدایاشکرت نجاتم دادی❤

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
میشه بگی چی بود

با یکی از استادام تو دانشگاه میدونستم متاهله ولی رابطه برقرار کردم مجرد بودم

بعدش اتفاقاتی افتاد که خیییییلی پشیمون شدم اولشم میدونستم اشتباهه ولی شیطنت کردم

زندگیش تا استانه از هم پاشیدگی رفت ک من به خودم اومدم و از زندکیش رفتم بیرون

دیگه نمیدونم چه به سرش اومد