1421
1389

اره ..درس نخوندن سال کنکور.. فعلا بی حسم..

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

بله

پشیمون هم شدم

ولی پشیمونی که فایده نداره

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد
1401
1376

اره تو اکثر دعواهام با شوهرم میدونم غلطه نباید الان گلایه کنم اصلا نباید چیزی بگم اما میگم تا دلم خنک بشه مرض دارم انگار

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

بله

استخاره هم گرفتم بد اومد

فال حافظ گرفتم بد اومد

خواب دیدن بران تعبیرش بد بود

ولی من کر و کور و بی عقل بودم😑

نمیتونم بگم چی بود و چیشد

ولی نزدیک ده سال تاوان پس دادم😑

خدایاشکرت نجاتم دادی❤

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
میشه بگی چی بود

با یکی از استادام تو دانشگاه میدونستم متاهله ولی رابطه برقرار کردم مجرد بودم

بعدش اتفاقاتی افتاد که خیییییلی پشیمون شدم اولشم میدونستم اشتباهه ولی شیطنت کردم

زندگیش تا استانه از هم پاشیدگی رفت ک من به خودم اومدم و از زندکیش رفتم بیرون

دیگه نمیدونم چه به سرش اومد