2726
عنوان

بنظرتون ١٥٠ بدم اين رو بخرم براى هديه؟+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 107 پست
كدوم

ادکلنه اما نمیدونم می ارزه ۱۵۰ یا نه 

اما منو جعبه موسیقی بیشتر خوشحال میکنه 😬😁

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیک نگیر با ۱۵۰کلی چیزمیشه خرید

چيا مثلا

تو رو خدا چندتا پيشنهاد بده بهم

فقط لباس و كفش نباشه كه سايز و سليقه اى و منم نميدونم

ساعت و نيم ست هم قبلا بهش كادو دادم

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭
اره خب دیگه عطر شده یه کالای لاکچری با این قیمت دلار حالا چون خرید اصلش غیرممکنه لازم نیست فیکشو بگ ...

نه بابا اين بوش خيلى خوبه تقريبا مثه همون اصلشه فقط مامدگااريش كمه

براش زیور آلات نقره بگیر با ۱۵۰

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
من مخالف عطر فیکم برا دوستت میخوای بخری؟ کلی گزینه های یگه هم هست

خب چندتا بهم بگو عزيزم

دختره مجرده ٢٦ ساله اس

لباس و كفشم نميتونم بگيرم بخاطر سايزبندى

ساعت و نيم ست هم قبلا دادم

به نظرم یه پکیج کامل لوازم ارایشی یا یه بسته پر از شکلات های خارجی عالیه

با ۱۵۰ پکیج کامل نمیشه که 

یدونه کرم پودر معمولی نهایتا

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
2706