2703
2553
عنوان

بنظرتون ١٥٠ بدم اين رو بخرم براى هديه؟+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 107 پست
عطر فیک خیلی بی‌ارزشه ده تومنم بدی زیاده خیلی چیزای بهتر میتونی بگیری با ۱۵۰

اصل يك و هشتصد بود پرسيدم😑😑😑

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
اصل يك و هشتصد بود پرسيدم😑😑😑

اره خب دیگه عطر شده یه کالای لاکچری با این قیمت دلار

حالا چون خرید اصلش غیرممکنه لازم نیست فیکشو بگیری

فقط داری ۱۵۰ پول اون شیشه رو میدی

ببخشید ببخشید من یه جا‌ خوندم تو عطر فیک ادرار می ریزن 

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
این مدل که عکس گذاشتی خوب نیس ولی جعبه موسیقی که جای جواهراتم باشه ترجیحا سفید و کار شده خیلی هدیه م ...

خب اينم جاى جواهراته

بخدا كلافه شدم اينقدر فكر كردم چى بخرم

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

من مخالف عطر فیکم

برا دوستت میخوای بخری؟

کلی گزینه های یگه هم هست

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706