1428
1411
عنوان

بنظرتون ١٥٠ بدم اين رو بخرم براى هديه؟+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 107 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اصل يك و هشتصد بود پرسيدم😑😑😑

اره خب دیگه عطر شده یه کالای لاکچری با این قیمت دلار

حالا چون خرید اصلش غیرممکنه لازم نیست فیکشو بگیری

فقط داری ۱۵۰ پول اون شیشه رو میدی

ببخشید ببخشید من یه جا‌ خوندم تو عطر فیک ادرار می ریزن 

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵)) «... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگص
1390

من مخالف عطر فیکم

برا دوستت میخوای بخری؟

کلی گزینه های یگه هم هست

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
1376
كدوم

ادکلنه اما نمیدونم می ارزه ۱۵۰ یا نه 

اما منو جعبه موسیقی بیشتر خوشحال میکنه 😬😁

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
1427
اره خب دیگه عطر شده یه کالای لاکچری با این قیمت دلار حالا چون خرید اصلش غیرممکنه لازم نیست فیکشو بگ ...

نه بابا اين بوش خيلى خوبه تقريبا مثه همون اصلشه فقط مامدگااريش كمه

1331