2733
2734
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 292 پست

میخوای بگم با لهجم که بذار اون بیاد ؟

هاکوتوبل بیآد خواستگاری خوب شدددددد؟😊

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزان چرا حمله ميكنيد؟ شما نه من رو ميشناسيد نه خانوادم رو. خيلي ادمايي هستن دوره ما كه با حرفاشون ...

لهجه نشون دهنده ی اصالت و ریشه هست،ن نشونه ی پایین بودن 

علت حمله کردن بچه ها برا اینه ک میگی اونا پایین تراز ما هستن

تو وقتی الان ک هنوز ن ب باره ن ب داره،میخوای بخاطر حرف مردم عشقتو تغییر بدی،فرستادیش تو ی رشته ی بسیار سخت ک مردم به به و چه چه کنن،خب مشخصه ته این زندگی چی میشه 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
قشنگم  اگه منظورت اینه که که پسر ۱۸ ساله که تازه دانشگاه قبول شده  دیگه تورو به عنوان کسی ...

٢٦ سالشع

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
2728
😞دوسش دارم. كلي تلاش كرديم

اگر هنوز عقدنکردی خوب فکرکن دختر گل 

احساسی نباش 

تا با خانوادش درنیفتی نمیتونی بشناسی از دور همه خوبن عالین 

ولی وقتی واردزندگیشون بشی میبینی چ گهی هستن 

من هرجامیرم ازم تعریف وتمجید میکنن تواداره تو مطب تو هرجایی از اجتماع امامادرشوهرم نه فقط ازمن بدمیگه خودشوبامن قیاس میکنه انقدر سطح فکرش پایینه خودش و بامن مقایسه میکنه

واقعا خیلی جای تاسف داره عزیزم 

من این حرفارو ازروی کلاس گزاشتن ب تو نمی نویسم چون الان تواین شرایط هستم میخوام تویی ک اول راهی این اشتباه ونکنی فردا این پسره ازپزشکی قبولشه دکترم بشه چون وضع مالی خانوادش ضعیفه مجبوره تااخر عمر خرجشونوبده 

ازطرفی هم میبینی بهت هم بی احترامی میکنن هم از اونیک حق توعه سهم برمیدارن

😜
لهجه نشون دهنده ی اصالت و ریشه هست،ن نشونه ی پایین بودن  علت حمله کردن بچه ها برا اینه ک میگی ...

عزيزم وقتي پدرم تو قم مطرح هستن، به داماد بيكار نميخوان كه، من يكاري كردم كع همه ازم تشكر ميكنن براي اين پزشكي قبول شدن.

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
2738

عزیزم خانواده خیلی شرطه. خانواده همسرمن به شدت بی کلاسن. البته ادعا دارن ها. ولی بی فرهنگ و بیکلاسن. وای که من چقد عذاب کشیدم.و دخالتای باسطح فرهنگ پایینشون زندگیمو اذیت کرده

چون تورا نوح است کشتی بان   ز طوفان غم مخور

ترورش کردین که🤐...

خب بزار بیان خواستگاری اول ببینیشون... 

پسری که ۲۰ سالشه معمولا ارد نخود تو کلشه (در زمینه ازدواج و روابط و..)...

انگار زیادی مضطربی

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم
اگر هنوز عقدنکردی خوب فکرکن دختر گل  احساسی نباش  تا با خانوادش درنیفتی نمیتونی بشناسی ا ...

ممنون كه منو درك كردي، باور كن اصن حساس نبودما، تو قم خيلي حرف در ميارن، خيلي أذيته،ي جن نفر بدجور تيكه انداختن، امروز حالم بد شد تاپيك زدم. مامانمم ي خانوم خيلي جوون و با هزار تا فكر   خياله

بخدا گفتنش قشنگ نیسخودم عاشق یه اقایی بودم که حتی دیپلم نداشت.انقدر این اقا برام جذابیت داشت و...به هیچ چی فکر نمیکردم چون تحصیلاتو محل زندگی و...هیچ تاثیری تو علاقه قلبی نداره.ادم باید رو کنه به همه سرشو بلند کنه بگه این عشق منه با همه خوبو بدیش میخوامش

ترورش کردین که🤐... خب بزار بیان خواستگاری اول ببینیشون...  پسری که ۲۰ سالشه معمولا ارد نخود ...

٢٦ سالشونه. منظور منو متوجه نشدن

2706