2733
2734
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 292 پست

😔😔😒😒😒😒😠

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

عزیزم اگه خانواده خودت به معنای واقعی کلمه باکلاس بودن این چیزایی که تعریف کردی واسشون بی کلاسی نبود!مانور دادن رو لهجه و محل زندگی کار تازه به دوران رسیده هاست که در بقیه موارد احساس کمبود میکنن و میخوان اینجوری پنهانش کنن!وگرنه همین که الان پدر و مادر پزشکن کم چیزی نیست!!!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اینجوذر خانواده ها انقدر قدر و احترام عروسو دارند تا اینکه بری عروس یکی بشی کلاس بذاره منت بذ ...

انشالله.  منم هميشه دعام اينه انقدر خوب باشن همه شكر كنن

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
بهم فشار اومد خوب. وگرن اينجور نيسم كه

بازم اشتباهه عزیزم، شما نمیتونی انسان هایی که چندین ساله با یه طرز زندگی و رفتار دیگه وفق شدن رو تغییر بدی، مطمئنم این عصبانیتت هم به خاطر همین موضوعه

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2731

کرمانی ها هم لهجشون خیلی تعریفی نیس همه شهرا مسخرمون میکنن ولی به نظر خودم خیلی شیرینه😍😍😍

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2738
عزیزم اگه خانواده خودت به معنای واقعی کلمه باکلاس بودن این چیزایی که تعریف کردی ملاک نبودن!مانور داد ...

درسته. من پدرم راضي ب وصلت نميشدن، من پيشنهاد پزشكي دادم كه باهم بخونيم. كه البته هنوز اوكي نشده ولي ب زودي مطمنيم.

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

یه نکته نسبت بی اهمیت بگم

فارسی تهرانی، خودش یه لهجه ست!

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
اومدين حمله كنين ب من؟ خيلياتون تاپيك ميزنيد مادرشوهرتون فلانه بهمانه. خوب من خانوادم يجورن. خوده ما ...

رسیدن من و عشقمم یه معجزه میخواد

ان شاءالله هر چی بخیر و صلاحته پیش بیاد برات

اگه خودت اعتماد ب نفس داشته باشی کسی جرئت نداره مسخرت کنه

شرایط من خیلی مشابهت بود الان خیلی خوشبختم

بعد ازدواج تو میتونی روابطو کم و محدود کنی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706