2410
2553
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5339 بازدید | 292 پست

لطفا با ازدواج با طرفت. طرفت رو بدبخت نکن. چرا که خیلی حقیری 

آدمی که اصالت داشته باشه ریشه داشته باشه و تازه به دوران رسیده نباشه هرگز همچین حرفی نمیزنه

باشد که به راه راست هدایت شوی

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=105134821]درست میگی خانواده ها باید به هم بخورن  ولی نی نی سایتیا میریزن سرت میگن وا بی کلاس هم آدمه ...[/QUOT

خانواده ها باید بهم بخورن اما دلیل بر این نیس ک توهین بکنه 

کسی ک لهجه داره بی کلاسه؟ 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

فکر کنم خانواده بی کلاس عشقت باید نگران کلاس شماباشن😏.

عزیزم این چه طرزه فکریه اگه فکر میکنی که پدر و مادری که عشق شما رو بزرگ کردن و به ثمر رسوندن و ایشون میخواد پزشکی بخونه و شما با این کلاست پسرشون قابل بدونی عشقم صداش کنی اینقد حقیر و بی کلاسن لطف کن به خودت و خانوادت و این عشق بیخیال شو

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2720

چه طررز فکررری

بنظرم با این طرز کلا بیخیاله پسره بیچاره و خانوادش شو

شوهره منم بچه شهرستان بود و واسه کار اومده بود تهران ک ازدواج کردیم و لهجه ام داشت هیجکسم نتونست چیزی بگه چون من.پشتش بودم و الانم خوشبختم

تو فگرتو اول عوض کن بعد اجازه خواستگاری بده ک خدایی نکرده ناراحتی واسه اونا پیش نیاد

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

خب شما هم خدارو میخواین هم خرمارو؟ 

بعدشم اصلا درست نیست ‌‌‌پشت سر خانواده پسری که دوستش داری اینطوری صحبت کنی😐

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

چهارسال دیگه میای تاپیک میزنی من همه جوره ازشون سرم من خیلی خوشگلترم من بابام فلان جهاز رو بهم داد اونا بی کلاسن بلد نیستن حرف بزنن مامانش فلان به پسرشون یه خونه ندادن و هزار جور چیز دیگه

پس همین الان تمامش کن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

عزيزان چرا حمله ميكنيد؟ شما نه من رو ميشناسيد نه خانوادم رو. خيلي ادمايي هستن دوره ما كه با حرفاشون روان مارو بهم ميريزن. منم اومدم يكم درد و دل كنم. وگرن ٥ سال صبر نميكردم. بعدم اين اقا به خاطر اينكه راضي شن پدر و مادر من رفتن كنكور دادن، وگرن اقتصاد ميخوندن. من خودمو برا بالا بردنشون كشتم

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
2714

عزیزم ماهم کرمانی هستیم خیلی از اصطلاحات رو من بلدم ولی بکار نمیبرم چون از طرز فکر مثه شماها میترسم...

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
تقصیر شما نیستا عادت کردیم از رو پول همدیگرو جااااج کنیم !  بیچاره اونی که میخواد بیاد تو خانو ...

چرا به جای جاج چیز دیگه ای نمیگی عزیزم؟ ببخش البته. یه پیشنهاده صرفا. مثلا میتونی بگی بسنجیم داوری کنیم یا حتی قضاوت کنیم. جاج که همون judje انگلیسی هست به معنی قضاوت کردن باید توی جمله های انگلیسی استفاده کنی. مرسی گلمممم. صرفا یه پیشنهاد بود. ببخشید

عزیزم حالا بزار طرف مدرکشو بگیره بعد ببین اصلا میاد خواستگاریت؟؟؟

بعدم خود پزشکی کلی کلاس میاره واس ادم

والا ببخشیدا از خداتم باید باشه طرف پزشکه و باهات ازدواج میکنه

من دوروبرم پزشک زیاده و یکیشون دقیقا خانوادش خیلی شهرستانی مانند هستن ولی پسره رفت یه دختر که از خودش 20 سال کوچیکتر بود رو گرفت و دختره همون اول کار با ذوق بله رو داد و الانم خیلی خوشبختن

2706