2733
2734
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 292 پست

شما اصلا و ابدا آمادگی ازدواج نداری لطفا پروسه ش رو شروع نکن و به پسر مردم آسیب نرسون

لطفا اول رو رشد شخصیت و فرهنگت کار کن 

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
ما قم اونا همدان

آها

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از اینجا که یه پسر پرشک تحویل جامعه دادن بافرهنگ بودنشون مشخص میشه ...وگرنه لهجه و بی پولی بی فرهنگی نمیاره ...اینطور طرز فکراست که بی فرهنگبه ..البته ببخشید گلم ولی واقعیته

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
ازون اوکی معلومه چقدر باکلاسی و محل زندگی برات مهمه 

منو حساس كردن، وگرن من اينجور نيسم. بابام وضعش خوبه نه من.

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
چيكار كنم؟ فعلا خاستگاري رسمي نشده، اما مامانم دق ميكنه فك كنم. امروزم اين خوابو ديدم بدتر شدم. هي ح ...

بنظرم با کلاس اصلا نزار بیاد خواستگاریت اون بالاخره دکتر میسه یه هم تراز خودش و پیدا میکنه

2738

اگر فرهنگشون خوبه 

بی کلاسیشون فقط بخاطر لهجه و محله ی پایین شهرشونه؟

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

۹۰% مردم ایران لهجه دارن.لهجه که بد نیست.شما خودت سخت گیر تر از خانوادتی.قراره یه عمر زندگی کنی خوب فکراتو کن پشیمون نشی

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

لحجه و محل زندگی شخصیت نمیاره برای ادم.به انسان بر اساس شعور و فهم و انسانیت امتیاز میدن نه چیزای دیگه.محل زندگی و چیزای دیگه اناخابی نیس گاهی اوقات اجباره.فکر کن شما پایین شهر بودی و...دلت نمیشکست اگه میفهمیدی قضاوتت کردن؟عزیزم ببین عاشقش هستی یا نه والسلام

2706