2726
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

5344 بازدید | 292 پست

خيلي ناراحتم، سره اينكه اونا معمولين، لهجه دارن، و خونشون محله ي پايينه(كه ميخوان عوض كنن) ادماي خوبين، فرهنگشون خوبه. اما بي كلاسن. طرفمم خيلي خوبه، هم عقايدي و هم اخلاقي. و به زودي هم دانشجوي پزشكي هستن. خانواده منم خيلي اوكي هستن. من از نزديك خانواده طرفمو نديدم، ميترسم مسخرم كنن. به خدا گاهي مشكل ندارما، اما گاهي گريم مياد، امروزم خواب ديدم مامانم ميگه اينا كين و از كوجا پيداشون كردي. واي از اين فكرا دارم دييوونه ميشم. 

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

کدوم شهری عزیزم؟

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چيكار كنم؟ فعلا خاستگاري رسمي نشده، اما مامانم دق ميكنه فك كنم. امروزم اين خوابو ديدم بدتر شدم. هي حس ميكنم خدا هم ب شرايط ما كمك نميكنه، چرا ورشكسته شدن؟ چرا اوضاع بهتر نيس؟ چرا منو حساس  ب كلاس و اين داستانا كردن؟

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

اما عشقت  قد بلند و سیکس پک و بوره  و جنتلمنه انگار تو ناف امریکا بزرگ شده😑😑😂😂😂😂

خب این پسرم تو اون خانواده بزرگ شده دیگه😑

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706