1421
1389
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5115 بازدید | 292 پست

خوب فکرکن واحساسی جلو نرو 

من خودم اشتباه کردم ماخودمون ازلحاظ خانوادگی وفرهنگ و اجتماع خیلی اوکی هستیم امااونا کاملا برعکس ما تاجایی ک من خاله شوهرموندیدم برام فحش میفرسته تچفضای مجازی خیلی بی فرهنگن 

سعی کنید باادمای هم باب خودتون وخانوادتون وصلت کنید 

الان دقیقاپدرم میگه ک مارو با چجورادمایی رودررو کردی 

همسرم خیلی اقاس اما خانوادش اشغالن اشغااال

😜

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

لطفا اینقدر نگو عشقم و همین الان بلاک کن بره

اگه عشقت بود این جوری از بالا ب پایین نگا نمیکردی ب خونوادش

تو از حالا داری منم منم میکنی،خدا ب داد بعد برسه 

همه بنده خدا هستن،همه هم برا جایگاهی ک دارن ارزش قائلن

قبل اینکه عاشق شی نگا میکردی ببینی در سطح خونوادت هست یا نه 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
1401

لطفا با ازدواج با طرفت. طرفت رو بدبخت نکن. چرا که خیلی حقیری 

آدمی که اصالت داشته باشه ریشه داشته باشه و تازه به دوران رسیده نباشه هرگز همچین حرفی نمیزنه

باشد که به راه راست هدایت شوی

😢😢😢

[QUOTE=105134821]درست میگی خانواده ها باید به هم بخورن  ولی نی نی سایتیا میریزن سرت میگن وا بی کلاس هم آدمه ...[/QUOT

خانواده ها باید بهم بخورن اما دلیل بر این نیس ک توهین بکنه 

کسی ک لهجه داره بی کلاسه؟ 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

فکر کنم خانواده بی کلاس عشقت باید نگران کلاس شماباشن😏.

عزیزم این چه طرزه فکریه اگه فکر میکنی که پدر و مادری که عشق شما رو بزرگ کردن و به ثمر رسوندن و ایشون میخواد پزشکی بخونه و شما با این کلاست پسرشون قابل بدونی عشقم صداش کنی اینقد حقیر و بی کلاسن لطف کن به خودت و خانوادت و این عشق بیخیال شو

چه طررز فکررری

بنظرم با این طرز کلا بیخیاله پسره بیچاره و خانوادش شو

شوهره منم بچه شهرستان بود و واسه کار اومده بود تهران ک ازدواج کردیم و لهجه ام داشت هیجکسم نتونست چیزی بگه چون من.پشتش بودم و الانم خوشبختم

تو فگرتو اول عوض کن بعد اجازه خواستگاری بده ک خدایی نکرده ناراحتی واسه اونا پیش نیاد

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسره قشنگم بی صبرانه منتظر بغل کردنتم
1444

خب شما هم خدارو میخواین هم خرمارو؟ 

بعدشم اصلا درست نیست ‌‌‌پشت سر خانواده پسری که دوستش داری اینطوری صحبت کنی😐

To be beautiful means to be yourself! You don’t need to be accepted by others you need to accept yourself.

چهارسال دیگه میای تاپیک میزنی من همه جوره ازشون سرم من خیلی خوشگلترم من بابام فلان جهاز رو بهم داد اونا بی کلاسن بلد نیستن حرف بزنن مامانش فلان به پسرشون یه خونه ندادن و هزار جور چیز دیگه

پس همین الان تمامش کن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

عزيزان چرا حمله ميكنيد؟ شما نه من رو ميشناسيد نه خانوادم رو. خيلي ادمايي هستن دوره ما كه با حرفاشون روان مارو بهم ميريزن. منم اومدم يكم درد و دل كنم. وگرن ٥ سال صبر نميكردم. بعدم اين اقا به خاطر اينكه راضي شن پدر و مادر من رفتن كنكور دادن، وگرن اقتصاد ميخوندن. من خودمو برا بالا بردنشون كشتم

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

عزیزم ماهم کرمانی هستیم خیلی از اصطلاحات رو من بلدم ولی بکار نمیبرم چون از طرز فکر مثه شماها میترسم...

این وسط افتادمو کسی منو نمیفهمه😔👠ای خدا کاری بکن ناخدا چه بی رحمه⛵🌊
تقصیر شما نیستا عادت کردیم از رو پول همدیگرو جااااج کنیم !  بیچاره اونی که میخواد بیاد تو خانو ...

چرا به جای جاج چیز دیگه ای نمیگی عزیزم؟ ببخش البته. یه پیشنهاده صرفا. مثلا میتونی بگی بسنجیم داوری کنیم یا حتی قضاوت کنیم. جاج که همون judje انگلیسی هست به معنی قضاوت کردن باید توی جمله های انگلیسی استفاده کنی. مرسی گلمممم. صرفا یه پیشنهاد بود. ببخشید

1418

عزیزم حالا بزار طرف مدرکشو بگیره بعد ببین اصلا میاد خواستگاریت؟؟؟

بعدم خود پزشکی کلی کلاس میاره واس ادم

والا ببخشیدا از خداتم باید باشه طرف پزشکه و باهات ازدواج میکنه

من دوروبرم پزشک زیاده و یکیشون دقیقا خانوادش خیلی شهرستانی مانند هستن ولی پسره رفت یه دختر که از خودش 20 سال کوچیکتر بود رو گرفت و دختره همون اول کار با ذوق بله رو داد و الانم خیلی خوشبختن

خیلیم قشنگ و شیرینه لحجه شما ادم دوس داره بشینه فقط به صحبتاتون گوش کنه

وای ممنون.جدی میگی؟

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟!  +نه -از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁
1364