1428
1411
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

5115 بازدید | 292 پست

خيلي ناراحتم، سره اينكه اونا معمولين، لهجه دارن، و خونشون محله ي پايينه(كه ميخوان عوض كنن) ادماي خوبين، فرهنگشون خوبه. اما بي كلاسن. طرفمم خيلي خوبه، هم عقايدي و هم اخلاقي. و به زودي هم دانشجوي پزشكي هستن. خانواده منم خيلي اوكي هستن. من از نزديك خانواده طرفمو نديدم، ميترسم مسخرم كنن. به خدا گاهي مشكل ندارما، اما گاهي گريم مياد، امروزم خواب ديدم مامانم ميگه اينا كين و از كوجا پيداشون كردي. واي از اين فكرا دارم دييوونه ميشم. 

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

چيكار كنم؟ فعلا خاستگاري رسمي نشده، اما مامانم دق ميكنه فك كنم. امروزم اين خوابو ديدم بدتر شدم. هي حس ميكنم خدا هم ب شرايط ما كمك نميكنه، چرا ورشكسته شدن؟ چرا اوضاع بهتر نيس؟ چرا منو حساس  ب كلاس و اين داستانا كردن؟

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
1390

اینجوری ک تو میگی فک نمیکنم ب دردت بخورن

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
1394
ازون اوکی معلومه چقدر باکلاسی و محل زندگی برات مهمه 

😂😂😂😂

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

به زودی دانشجوی پزشکی یعنی چی؟

چند سالشه؟

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
1387

شما اصلا و ابدا آمادگی ازدواج نداری لطفا پروسه ش رو شروع نکن و به پسر مردم آسیب نرسون

لطفا اول رو رشد شخصیت و فرهنگت کار کن 

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵)) «... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگص

هیچ کس تو این دنیا نسبت به بقیه برتری نداره 

مهم اینکه انسان باشیم

دیدگاهتو عوض کن 

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍

از اینجا که یه پسر پرشک تحویل جامعه دادن بافرهنگ بودنشون مشخص میشه ...وگرنه لهجه و بی پولی بی فرهنگی نمیاره ...اینطور طرز فکراست که بی فرهنگبه ..البته ببخشید گلم ولی واقعیته

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
1391