1421
1411

۱/۵ماه

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

ن فکرمیکنم وقتی بی تاب بودم بهش نمیرسیدم میگفتم خدایا کارم جورکن فلان بهمان کن... وقتی جوابی نمیگرفتم یه چن ماه هفته بیخیال میشدم یجورایی سعی میکردم بهش فکرنکنم بهش میرسیدم

یعنی چی بی تاب میشی؟ 

اصولا وقتی چیزی بخوایم براش تلاش می کنیم خدا هم به اندازه تلاشمون بهمون میده به نظرم

حالا شما برعکس فکر می کنی اون بحث دیگست

واسه ازدواجم من از 18 سالگی ازدواجی بودم شدید حتی زودتر شاید 16

ولی اصلا نمیشد.اخرشم یهویی شد

واسه حاجتم یه صلوات میفرستی؟🌹😍

نه اصلا تا حالا این فکر رو نکردم

نیاز به ازدواج هم هیچ وقت جدی نبود برام داشتم زندگیمو می کردم ازدواج هم جزوی از زندگیم بود که پیش اومد

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵)) «... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگص
1444
1396
یعنی چی بی تاب میشی؟  اصولا وقتی چیزی بخوایم براش تلاش می کنیم خدا هم به اندازه تلاشمون بهمون ...

من نتیجه تجربیات خودم از داشته‌های زندگیمو گفتم. برای هرکس ممکنه متفاوت باشه

1331