2737
2734
عنوان

دخترم هشت ماهشه غذاشو ...

123 بازدید | 18 پست

تو دهنش نگه میداره 

حتی ممکنه پنج دقیقه نگه داره خسته شدم خیلی اذیت میکنه 

تازه غذاشو نمک میزنم مزه دار شه لیمو میریزم

اما بازم نگه میداره

البته دوتا دندونش تازه سر زده ممکنه مال اون باشه نگه داشتنش

کسی راهکار داره باهاش چیکارکنم غذا نگه نداره

البته باهاش بازی میکنم حین خوردن اما فایده ای تداره

سلام روزتون بخیر ،تنتون سالم دل تون شاد لب تون خندون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر من ۲سال و ۷ ماهشه هنوز همینجوری از دکتر کودکان پرسیدم گفت وقتی نمیخواد بخوره همین کارو میکنه چون فهمیده تا لقمه پایین نره شما بهش لقمه بعدی نمیدی 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2738

وای نگو یاد کوچیکی های دخترم افتادم. جوونمو به لبم میاورد.روانی ام کرده بود. یعنی اب گوشت رو هم دهانش نگاه میداشت اونم یک ساعت . با اب دهانش قاطی میشد زیاد میشد همش لپ هاش بادکرده بود.منم هی نگاش میکردم حرصصص میخوردم.....

یه بار بردمش پیش تل گیر(بعضی ها میگن بندی)یه مدت خوب شد غذاخوردنش  ولی بعدش باز دوباره همینطوری نگه میداشت. تا 4 سالگی همینطوری بود😕

دختر من ۲سال و ۷ ماهشه هنوز همینجوری از دکتر کودکان پرسیدم گفت وقتی نمیخواد بخوره همین کارو میکنه چو ...

یعنی بچه هشت ماهه میفهمه

بچه من شيرخودمو خوب ميخورد  غذا رو هم فقط بازي بازي راه ديگه ايي نداره  والا دوساله قاشق ...

انشالله هم بچه شما و هم دخترمن غذاخوردنشون خوب سه

چطو  بهش بدم هیچی نمیخوره حتی شیر

سلام ببین کپی منی 

منم دخترم هفت ماهشه

غدا نمیخوره خوب همش شیر خودم میخوره که اصلا بدرد نمیخوره شیرم اصلا وزن نمیگیره مولی هم بهش میدم شربتشو

الان شش و نیمه سه ماهه که همین وزنه

خیلی ریزه میزه ست

2706