2726
عنوان

متری شیشونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی همشون و دوست داشتم بیشتر ناصرو😐😐بچه خوش قلبی بود

به خاطر خوش قلبی این همه جوون رو بدبخت میکنن؟

واقعا مجازات خوبی واسه خلافای مربوط به مواد در نظر کرفتن

تازه آه خانواده های معتادا هم پشت سرشونه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2728

فیلم خوبیه اما ناصر یه جنایتکار خیلی خیلی بزرگ بود خوبه فیلم‌ نشون داد چطوری بدبخت کرده ملت رو جالبه باهاش همدردی کردین و دوست داشتین برگرده😂

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
چرا اعدام کردن؟ قلبم درد گرفت با حرفت (فیلمش براساس واقیعت بوده

وای بمیرم برا ناصر واقعی 😩😩منی ک از خرده فروش نفرین میکنم تا عمدش و از همشون بیزارم ولی دلم نمیخاست ناصر بمیره هی فک میکردم از ایناس که تن اب پاره میشه اعدام نمیشه

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
منم خیلی واسش ناراحت شدم اما حقش بود بالاخره  ولی تو این فیلم بازی نوید و پیمان معادی واقعا به ...

عالی بود واقعا موندم شبی که ماه کامل شد چی هست که اینا یه جایزه نگرفتن اون حتما فوقولادست

چرا نتیجه برعکس داد؟😐😐

یارو شیشه میساخت میداد دست جوونای مردم...

درسته خودشم قربانی بود ولی وقتی قاضی پرسید ازش خب تو که به همه چیز رسیدی چرا ول نکردی گفت طمع ...

یکی واسه طمع و عشق و حال اینهمه جوونو بدبخت میکنه اینهمه خانواده ها رو میپاشه دلسوزی دیگه نداره که

من با اعدام مخالفم ولی اشد مجازات حق همچین فردیه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

یه جاش گفت شب قبل تو زندان یکی بود سر زنشو گوش تا گوش بریده بود بخاطر همین شیشه هایی که اینا داده بودن بهش .  خوبه قاضی زن تو ایران کمه وگرنه قاتل ها و ....  با ننه من غریبن بازی همه ازاد میشدن 

وای بمیرم برا ناصر واقعی 😩😩منی ک از خرده فروش نفرین میکنم تا عمدش و از همشون بیزارم ولی دلم نمیخاس ...

چرا اعدام نشه؟ادام معتاد نداشتی تو فامیلتون؟له شدنشو ندیدی؟ک چی چرا چون یکی با پولش پنت هاوس بگیره داداشش مازراتی سوار شه خواهر زادش بره کانادا بقیه بدبخت شن چون اینا عقده و کمبود داشتن

Are you lost baby girl?
خلافکار بود خب  و این اتفاقیه که همش تو ایران رقم میخوره  هدف فیلم این بود اصن

معنی رو خیلی قشنگ رسوند فیلمه عالی بود عالی 

ماچ به ریخت همه همشون که ساختنش

چرا نتیجه برعکس داد؟😐😐 یارو شیشه میساخت میداد دست جوونای مردم... درسته خودشم قربانی بود ولی وقتی ...

همش جو بازیگرشه یکی دیگه بود همه ناراحت نمیشدن😂

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
2706