1421
1389
عنوان

متری شیشونیم

430 بازدید | 55 پست

خیلی ناراحت کننده بود اشکم در اومد واقعا 

چرا ناصرو اعدام کردن😢😢😢فک میکردم دوباره زنده میشه 

ای بابا آخر شبی حال خودمو بد کردم

ای بابا

😢😢😢

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

خلافکار بود خب 

و این اتفاقیه که همش تو ایران رقم میخوره 

هدف فیلم این بود اصن 

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
1436

عاليه اين فيلم 

فقط موندم چطور مجوز گرفته

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
1394

داستان واقعیه

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
بازیگرشو باید عوض میکردن که حق بدیم😂

😂😂😂😂 خدایی قشنگ خودشو زده بود به موش مردگی

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
1396
ولی همشون و دوست داشتم بیشتر ناصرو😐😐بچه خوش قلبی بود

به خاطر خوش قلبی این همه جوون رو بدبخت میکنن؟

واقعا مجازات خوبی واسه خلافای مربوط به مواد در نظر کرفتن

تازه آه خانواده های معتادا هم پشت سرشونه

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"

قشنگ یه کاری کردن ادم مفسد و قاچاقچی و خونه خراب کن و خوب جلوه بدن که از اعدامش بقبه ناراحت بشن😒

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔

فیلم خوبیه اما ناصر یه جنایتکار خیلی خیلی بزرگ بود خوبه فیلم‌ نشون داد چطوری بدبخت کرده ملت رو جالبه باهاش همدردی کردین و دوست داشتین برگرده😂

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵)) «... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگص
1442