1428
1411

با یه نفر صحبت میکنم همه جوره شبیه همیم اخلاق شخصیت نگرش ها همه چی ولی در مورد ازدواج نامفهموم صحبت میکنه نمیتونم بفهمم نظرش چیه

یک ماه هست در ارتباطیم .بیشتر بزارم بگذره؟یا طولانیش کنم دیگ بیخیالش میشه؟اینم بگم اولش گفت آشنایی بزای ازدواج میخوام باشیم.ولی هنوز خواستگاری نکرده

خدایاکمک کن دوباره زندگیمو بسازم

بهش بیشتر زمان بده

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1444

یه ماه یکم زود برای تصمیم گیری نیس؟😐

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
1418
عزیزمممم عزیزممممم زوده هیچ وقت به پسر حالی نکن که بیاد خواستگاریت...شخصیت خودتو نیار پایین خواهری.ب ...

نیاوردم پایین فعلا😁.ولی میگم طولانی شه شاید عادت کنه به این مدل رابطه.اخه واقعا کسی هست که بعد اون جدایی لعنتی ازش خوشم اومده

خدایاکمک کن دوباره زندگیمو بسازم
1331