2726
بگم دقیقا این ماجرا واسه یکی از نزدیکترینام اتفاق افتاده باور میکنی؟؟؟ 

مردی که زن دوم میگیره دیگه زنشه و ناموسشه با اولین رابطه جنسی هم مهرش به دلش میفته و بهم وابسته میشن این غیرممکنه که اون مرد بیاد زن دوم رو لخاطر زن اول طلاق بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه خاله مامان خودم اتفاق افتاد.‌دوتا هوو باهم حامله شدن. دوتا دختر.‌بعدش هم خالم پسری اورد😟

اره قبلنا بوده اینجوری ولی الان دیگه فکر نکنم باشه. پسرعمم 20 سال بود بچه نداشتن. پارسال رحم اجاره کردن الان یه پسر دارن. تازه تو روستا ام هستن

بگم دقیقا این ماجرا واسه یکی از نزدیکترینام اتفاق افتاده باور میکنی؟؟؟ 

ای وای خیلییی سخته😢😢 

ولی خب به نظرم باید دیگه طلاق میگرفتم نه اینکه بره خواستگاری خودش به خودش زجر داده

واسه خاله مامان خودم اتفاق افتاد.‌دوتا هوو باهم حامله شدن. دوتا دختر.‌بعدش هم خالم پسری اورد😟

اینی هم که من میگم ماجراش واسه بیست سال پیشه اون موقع آی وی اف و درمان قطعی نبوده ده سال صبر کردن مشکل از خانمه بوده خودش پیش قدم میشه واسه ازدواج شوهرش خودش دسته گل خاستگاری رو میبره و همون جا غش میکنه اینارو مامانم تعریف کرده بهم بعد هوو حامله میشه چند سال بعد هم زن اول حامله میشه ولی با خوشی با هم زندگی میکنن الان ولی هر چی باشه هوو هستن یه سری مسائل بینشون هست 

اخ قلبم ب نظر من باید بره بچه هم سقط کنه و بره من بودم میرفتم واسه همیشه میرفتم ادم از غم دق کنه ...

😔😔😔😔 

باید همون موقع میرفت نه اینکه برا خواستگاری😔😔بالاخره خدای اینم بزرگ بود شاید دوباره ازدواج میکرد بالاخره از این حجم غم و اندوه بهتر بود

اره قبلنا بوده اینجوری ولی الان دیگه فکر نکنم باشه. پسرعمم 20 سال بود بچه نداشتن. پارسال رحم اجاره ک ...

اینا۱۵سال صبر کردن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
مردی که زن دوم میگیره دیگه زنشه و ناموسشه با اولین رابطه جنسی هم مهرش به دلش میفته و بهم وابسته میشن ...

نه اینی که من گفتم طلاق کشی نشد اصلا بیستو هفت ساله با هم تو یه ساختمون زندگی میکنن

اینی هم که من میگم ماجراش واسه بیست سال پیشه اون موقع آی وی اف و درمان قطعی نبوده ده سال صبر کردن مش ...

ایناهم دیگه اوکی شدن باهم. قبلا دوطبقه مجزا بودن.‌الان تویک طبقن😖

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ای وای خیلییی سخته😢😢  ولی خب به نظرم باید دیگه طلاق میگرفتم نه اینکه بره خواستگاری خودش به خ ...

من میگم این خانم اولی که گذشت کرده خدا به دلش نگاه کرده اینو هم خوشحال کرده کارای خدا بی حکمت نیست

نه اینی که من گفتم طلاق کشی نشد اصلا بیستو هفت ساله با هم تو یه ساختمون زندگی میکنن

چاره ای ندارن. زن دوم که خوششه چون مورد علاقه و توجه مرد هستش زن اول هم از ناچاری مجبوره خودش رو خوب جلوه بده تا بتونه به زندگیش ادامه بده

2706