1421
1389
بگم دقیقا این ماجرا واسه یکی از نزدیکترینام اتفاق افتاده باور میکنی؟؟؟ 

ای وای خیلییی سخته😢😢 

ولی خب به نظرم باید دیگه طلاق میگرفتم نه اینکه بره خواستگاری خودش به خودش زجر داده

واسه خاله مامان خودم اتفاق افتاد.‌دوتا هوو باهم حامله شدن. دوتا دختر.‌بعدش هم خالم پسری اورد😟

اینی هم که من میگم ماجراش واسه بیست سال پیشه اون موقع آی وی اف و درمان قطعی نبوده ده سال صبر کردن مشکل از خانمه بوده خودش پیش قدم میشه واسه ازدواج شوهرش خودش دسته گل خاستگاری رو میبره و همون جا غش میکنه اینارو مامانم تعریف کرده بهم بعد هوو حامله میشه چند سال بعد هم زن اول حامله میشه ولی با خوشی با هم زندگی میکنن الان ولی هر چی باشه هوو هستن یه سری مسائل بینشون هست 

اخ قلبم ب نظر من باید بره بچه هم سقط کنه و بره من بودم میرفتم واسه همیشه میرفتم ادم از غم دق کنه ...

😔😔😔😔 

باید همون موقع میرفت نه اینکه برا خواستگاری😔😔بالاخره خدای اینم بزرگ بود شاید دوباره ازدواج میکرد بالاخره از این حجم غم و اندوه بهتر بود

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
مردی که زن دوم میگیره دیگه زنشه و ناموسشه با اولین رابطه جنسی هم مهرش به دلش میفته و بهم وابسته میشن ...

نه اینی که من گفتم طلاق کشی نشد اصلا بیستو هفت ساله با هم تو یه ساختمون زندگی میکنن

ای وای خیلییی سخته😢😢  ولی خب به نظرم باید دیگه طلاق میگرفتم نه اینکه بره خواستگاری خودش به خ ...

من میگم این خانم اولی که گذشت کرده خدا به دلش نگاه کرده اینو هم خوشحال کرده کارای خدا بی حکمت نیست

نه اینی که من گفتم طلاق کشی نشد اصلا بیستو هفت ساله با هم تو یه ساختمون زندگی میکنن

چاره ای ندارن. زن دوم که خوششه چون مورد علاقه و توجه مرد هستش زن اول هم از ناچاری مجبوره خودش رو خوب جلوه بده تا بتونه به زندگیش ادامه بده

1447

واي خدا چيجوري اين زنا تحمل ميكنن

هم اولي هم دومي به نظرم وحشتناكه

مرده با هردوشون رابطه ي جنسي و عاشقانه 

كلا براي دونفره واي واي واي

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
همیشه واسم سوال بوده چرا زن دوما عزیزترن😐 

زن دوم معمولا کم سن ترو زیباتر هستش و معمولا با سیاست رفتار میکنه جوری که تو دل مردش حسابی نفوذ کنه و خودشو خوبو عزیز جلوه میده و تا میتونه عشوه میاد و نیازهای مردشو تامین میکنه

واي خدا چيجوري اين زنا تحمل ميكنن هم اولي هم دومي به نظرم وحشتناكه مرده با هردوشون رابطه ي جنسي و ...

اصلا این طوری نیست خیلی کم پیش میاد مرد با هر دو زنش به یه نحو برخورد کنه اصولا زندگی اصلیش در کنار یه زنه

1418
اصلا این طوری نیست خیلی کم پیش میاد مرد با هر دو زنش به یه نحو برخورد کنه اصولا زندگی اصلیش در کنار ...

بالاخره رابطرو كه باهردوداره الان اين خانوم گفت شوهرم ميگه دلبسته ي زن دومش شده ولي اين خانومم باردار شده بعني باهردو رابطه ي جنسيو داره 

اين اوج بي احترامي به يك زنه كه همزمان مردش با دونفر همچين چيزيو تجربه كنه چطور اخه حاضرميشن اين خفتو تحمل كنن😩😩😩😩

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
بالاخره رابطرو كه باهردوداره الان اين خانوم گفت شوهرم ميگه دلبسته ي زن دومش شده ولي اين خانومم باردا ...

با این کار میخوان وجدان خودشون رو آروم کنن ولی در کل عشقو علاقشون مال همون زن دومه

اتفاقا تعدد اسلامی ( نه چیزی که تو عرف هست که یکی کلا ول میکنن ، یکیو میزنن و بداخلاقی باهاش و ... ) ...

واي اصلا نگين توروخدا من يكي تحملشو ندارم و زير بار نميرم

شما خودت ميتوني مردتو با كسي شريك شي؟؟؟😳😳

با این کار میخوان وجدان خودشون رو آروم کنن ولی در کل عشقو علاقشون مال همون زن دومه

مرداي هرزه اينان ديگه

1339