1363
1411

واقعیه؟

الهی بمیرم برای دلش

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

اگه دنبال یه جای خوب برای کاشت ابرو و مو می گردین 

حتما یه سری به ما بزنید

1401

وای چقدر بد

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم
1376

واای چ بددددد ای خدااااا 

این مردا بمیررررن 

چقد دلم میسوزع واسه خودمون

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسره قشنگم بی صبرانه منتظر بغل کردنتم
بگم دقیقا این ماجرا واسه یکی از نزدیکترینام اتفاق افتاده باور میکنی؟؟؟ 

واسه خاله مامان خودم اتفاق افتاد.‌دوتا هوو باهم حامله شدن. دوتا دختر.‌بعدش هم خالم پسری اورد😟

1418
بگم دقیقا این ماجرا واسه یکی از نزدیکترینام اتفاق افتاده باور میکنی؟؟؟ 

مردی که زن دوم میگیره دیگه زنشه و ناموسشه با اولین رابطه جنسی هم مهرش به دلش میفته و بهم وابسته میشن این غیرممکنه که اون مرد بیاد زن دوم رو لخاطر زن اول طلاق بده

واسه خاله مامان خودم اتفاق افتاد.‌دوتا هوو باهم حامله شدن. دوتا دختر.‌بعدش هم خالم پسری اورد😟

اره قبلنا بوده اینجوری ولی الان دیگه فکر نکنم باشه. پسرعمم 20 سال بود بچه نداشتن. پارسال رحم اجاره کردن الان یه پسر دارن. تازه تو روستا ام هستن

خداجونم شکرت 🙏🙏 مهربونا واسه سلامتی دخترم دعا کنین😇😇
1424