2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂😂 راضیم ازت

ب همه چیییییه من حسادت میکنه تیپم ،عکس های پروفایلم،آشپزیم و ب همه گفته من با خانوادم مشکل دارم و مامانم ادم کثیفیه از نظر نظافت منم ک جوابشو دادم گف من ادم عصبی هستم منم گفتم اگه عصبی هستی برو دکتر خودتو درمان کن اخر سر پسرش ک ۱۰ سال از من کوچیکتره بهم پیام داد اگه ب مامانم چیزی بگی میرینم بهت منم چیزی نگفتم شوهرم حالشو گرفت بذا اسکرین شات اخرین چتمو بفرستم

ب همه چیییییه من حسادت میکنه تیپم ،عکس های پروفایلم،آشپزیم و ب همه گفته من با خانوادم مشکل دارم و ما ...

ببین جااااری کلا حسوده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738
اره ولی این ب حسادتش بال و پر داده و قشنگ تابلوِ

پس بخودت بناز چون یچیزی داری ک حسادتتو میکنه دیگه😉 بدتر حرصشو دربیار اتفاقا ، یجوریم رفتار کن انگار برات مهم نیست وجودش

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
ن میگف من ۱۸ ساله عروس این خانواده ام .۳۶ سالشه🤣

خجالتم نمیکشه

یسریا فقط سن گنده کردن ، عقلشون بزرگ نشده

پس بخودت بناز چون یچیزی داری ک حسادتتو میکنه دیگه😉 بدتر حرصشو دربیار اتفاقا ، یجوریم رفتار کن انگار ...

دقیقا اینجوری رقتار میکردم ولی دیدم داره ب خانوادم توهین میشه دیگه بهم برخورد گفتم بذا جمعش کنم تا بفهمه دنیا دست کیه

دقیقا اینجوری رقتار میکردم ولی دیدم داره ب خانوادم توهین میشه دیگه بهم برخورد گفتم بذا جمعش کنم تا ب ...

یسریا ذاتا اینجورین کاریش نمیشه کرد

ولی خدا بهت رحم کنه😁

2706