2737
2734
عنوان

حقه و ترفند های روانشناسی

1556 بازدید | 21 پست

سلام

یه سری حقه ها تو روانشناسی هست خودم فقط چند تاشو که قبلا شنیدم‌ میدونم مثل اینکه مثلا میگن اگه تو یه خیابون پر جمیعت که راه رفتن سخته دارید میرید مستقیم به مسیرتون نگاه کنین بقیه افراد ناخوداگاه از مسیرتون میرن اونور 

یا اینکه میگن وقتی از یکی سوالی میپرسید جواب کوتاه یا خلاصه میده یا کلا جوابی میده که شما رو راضی نمیکنه به چشماش نگاه کنین باعث میشه طرف بیشتر حرف بزنه

خلاصه اینجور چیزا رو اگه میدونین هر چی بلدین تو هر زمینه روانشناسی و ارتباطات و کلا اینجور ترفندا بیاین بگیم

وزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اره منم اینا رو تجربه کردم یه راهنمایی میخواستم کسی میدونه از کجا بفهمم یکی داره دروغ میگه یا یکی دو ...

من شنیدم مستقیم تو چشات نگاه نمیکنه.دستاشو خیلی تکون میده و چشاش خیلی میگرده

این دروغ میگه

اگه کسی جوابای کوتاه و سربالا بهت بده یا به سردی نمیخواد جواب بده

من همین یه دونه ام!
اره منم اینا رو تجربه کردم یه راهنمایی میخواستم کسی میدونه از کجا بفهمم یکی داره دروغ میگه یا یکی دو ...

والا من چند جا خوندم میگه کسی که دروغ میگه ناخودآگاه به سمت چپش نگا میکنه یا زیاد چشاشو میدزده و دستاشو تکون میده نمیدونم دیگه تا چه قدر درسته

وقتی طرف مقابل از دستاش زیاد تو حرف زدن استفاده نمیکنه احتمالا داره دروغ میگه من اینو شنیده بودم یه سری چیزای دیگه هم راجب دروغ هست مثلا از حالت چشمای کسی میتونی بفهمی یا از طرز حرف زدنش تو نت بزنی میاره برات عزیزم

وزن 
2706