2726
عنوان

شوهرم جدیدن میگه مهمون تو ام 😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شاغلی اونجور میگی من نامزدم یبار براش بستنی گرون خریدم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

حقیقتش من خیلی بدم میاد 

من جای شما بودم مستقیم واضح با عصبانیت جوری که بهش بربخوره میگم حتی شوخیشم جالب نیست لازم ببینم که تا الان ندیدم میگم مهمونمی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

مگه کارت چیه؟

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

حتما شوخی میکنه

شوهر منم بعضی وقتها از این حرفا میزنه میگه امشب بریم بیرون مهمون تو منم میگم باشه

میریم شام میخوریم موقع حساب کردن که میشه خودش حساب میکنه تا حالا من حساب نکردم

انسانم آرزوست
تا حالا حساب کردی؟یا فردا اولین باره میخای حساب کنی؟ 

یه بار سینما پولشو دادم

چون کارتش تو ماشین بود

فردا اولین باره میخام بدم

اما صدبار تالا گفته ها اما تو رستوران موقع حساب کردن خودمو زدم به اون راه

اولا عجیبه که از حقوق تو چیزی نمیدونه. هم تو هم اون بود شریک همید. بی معنیه که از مسایل اقتصادی هم بیخبر باشید. این یعنی بینتون فاصله است. 

بعد اگه خیلی اهل حساب کتابی احتمالا روت حساس شده میخواد ببینه اهل همکاری هستی باهاش یا نه فقط به پول فکر میکنی. یه وقتایی براش خریدای کوچیک کن فک نکنه پول پرستی

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

وقتی میگه مهمون تو،بکو مردی گفتن زنی گفتن....

بعدشم بگو عزیزم توی خونه همیشه مهمون منی،مواقعی که میریم بیرون مهمون توییم

خدای مهربون هزاران بار سپاسگذارم که یکی از زیباترین فرشته هاتو به ما دادی، در پناه خودت حافظش باش  
2706