2733
2734

سلام ماماناي مهربون و زحمتكش❤️درود خداوند بر شما😁✋ من ميخواستم تجربه خودمو در اين مورد با شما ب اشتراك بذارم و اينكه دوس داشتم اين روز اينجا ثبت بشه😊 لدفن شكيبا باشيد😬😊

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با بدبختی گرفتمش هنوزم اذیتم میکنه 😖😖😥😥😥

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2728

ميثاق من ب شدت وابسته ب شير بود. يني طوري شده بود ك تا ميديد من بيكار نشستم ميومد سمتم منم اصلا نميتونستم مانع بشم دلمم نميخواس. ايشون براي خواب و در طول روز شايد بالاي ٣٠ بار ميومد و دوتا قلوپ نوش جان ميكرد😊 

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
ميثاق من ب شدت وابسته ب شير بود. يني طوري شده بود ك تا ميديد من بيكار نشستم ميومد سمتم منم اصلا نميت ...

مثل من😟😟😟

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2738

تصميم گرفتم ي دفعه قطع كنم چون اينجوري ب صلاحش بود و دو هوا نميشد. دلمم نميخواس مزه بدي از شير يادش بمونه واسه همين سراغ صبر زرد و فلفل و زردچوبه و اينا نرفتم. يك عدد رژ قرررررمز پسر منو از محبوبش جدا كرد😁 بله! چنان طراحي كردم ك ميثاق هر ٥ دقيقه ي بار ميومد ميديدش ريسه ميرف از خنده و فوتش ميكرد😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

مامان میثاق جان من پسرم رو حدود یک هفته است گرفتم و مدام ازم طلب خوراکی میکنه و تشنگی داره اینا طبیعیه😐

شدم کنیز ۲۴ ساعتش مدام باید بریزم حلقومش😂😂

تصميم گرفتم ي دفعه قطع كنم چون اينجوري ب صلاحش بود و دو هوا نميشد. دلمم نميخواس مزه بدي از شير يادش ...

چند سالشه بچتون؟

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘

ديدم خوب كنار اومد با قضيه عزممو جدم كردم ك بعد از ظهر بدون شير بخوابه. موفق شديم و همينطور با خنده و پستونك و نوازش من😁خوابش برد. شبش قبل خواب يكم نق زد اما سريع بيخيال شد و بغلم كرد و خوابيد. اين براي من موفقيت خيلي بزرگي بود اصصصلا فكرشو نميكردم كنار بياد ولي اقايي كرد❤️

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706