2733
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته..😔

259 بازدید | 12 پست

حس میکنم حرفامو باور نمیکنه خعلی دوستم داره ولی از بس شوخی کردم دیگ حرفامو باور نمیکنه چیکار کنم باورم داشته باشه ازش دلخورم مثلا بهش میگم فلانی اینجوریه میگه خدایی میگم اره بعد یکی دیگ ک بهش میکه مطمئن میشه

خدایاااااااا لطفا خودت کمکم کن لطفا واسم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همشون همینجورن کلن ما حرف میزنیم انگار داشتان تعریف میکنیم بازم میگم بیخیالی طی کن سخت نگیر شوخی کن  و بگذر زندگیتو ادامه بده ، منم مشکل  تورو دارم ولی توان جنگیدن ندارم واسه همین  سخت نمیگیرم

2738
همشون همینجورن کلن ما حرف میزنیم انگار داشتان تعریف میکنیم بازم میگم بیخیالی طی کن سخت نگیر شوخی کن ...

من بدم میاد اینجوریه😔

خدایاااااااا لطفا خودت کمکم کن لطفا واسم صلوات بفرستید
من طولانی حرف نمیزنم والا

میدونم کاملا درکت میکنم میگم که منم ه؟ین مشکلو دارم ولی اینا مشکلاتی نیست که زندکیتو  لحظه هاتو با ناراحتی بگذرونی مشکلات بزرگتر از اینم وجود داره عزیزم ، از این چیزا بگذره این چیزا رو بزرگ نکن خواسته های مهمت رو منطقی  و جدی بهش بگو ولی صحبتهای معمولی رو جدی نگرفتم نگرفت فدا سرت