2733
2734
عنوان

درمان سینوزیت

289 بازدید | 22 پست

بچه هامن سینوزیت دارم وگاهی به شدت درگیرش میشم سردردورم چشم که امشبم ازاون شباس سال چندباراتفاق میفته آیادرمانی داره کسی ازشرش راحت شده راه حل بدید

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
منم دارم تا جایی که میدونم درمان نداره به جز فکر کنم عمل ☹

واقعاچجورعملی چیکارمیکنن دکترفقط خشک کن میده عفونت خشک کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دارم تا جایی که میدونم درمان نداره به جز فکر کنم عمل ☹

بخداالان چشمام انقدردردمیکنه عین غورباقه شدن گاهی وقتاهمراه باتهوع واستفراق میشه که روزگا نمیذاره بران

2728
واقعاچجورعملی چیکارمیکنن دکترفقط خشک کن میده عفونت خشک کنه

نمیدونم اصلا ولی یکی شنیدم رفته عمل کرده ولی تا به حال درمان دارویی ندیدم جز خود به خود خوب شه یا موقت درمان شه☹

بخداالان چشمام انقدردردمیکنه عین غورباقه شدن گاهی وقتاهمراه باتهوع واستفراق میشه که روزگا نمیذاره بر ...

الهی عزیزم سرتو خیلی گرم نگه دار منم که اینطور میشم روی پیشونیم سشوار میکشم☹

2738

روغن گل بنفشه تا چهل روز بریز تو سوراخای بینی.تو هر سوراخ یه قطره بریز. البته قبلش بینیتو تخلیه کن. دستورشم اینه که روغن بریزی و نفسهای عمیق بکشی که احساس کنی روغن داره کشیده میشه بالا. 

بخداالان چشمام انقدردردمیکنه عین غورباقه شدن گاهی وقتاهمراه باتهوع واستفراق میشه که روزگا نمیذاره بر ...

منم وقتی سردرد میشم همین طور میشم. ولی با روغن بنفشه تا حدودی سردردام کمتر شدن

روغن گل بنفشه تا چهل روز بریز تو سوراخای بینی.تو هر سوراخ یه قطره بریز. البته قبلش بینیتو تخلیه کن. ...

جواب میده هرکارمیکنم خوب شه دکترکه4،5تاپنی سلین میده

2706