1421
1411
عنوان

شوهرم جدیدن میگه مهمون تو ام 😳

766 بازدید | 59 پست

جدیدن وقتی میریم بیرون رستوران شام یا ناهار، شوهرم میگه مهمون تو ام 😳جالبه از قبلش هم میگه

همون جا هم میگه

اول به رو خودم نمیووردم

بعد واضح تر و بولد تر گفت

حالا باید مهمونش کنم فردا ناهار 😳😳😳😳

مردی گفتن... زنی گفتن

یکی نیست بگه مگه از مال دنیا کم داری چرا این حرفو میزنی😳😳

میترسم ادامه دار شه این اخلاقش

کار ندارم خوبه یا بد

من خوشم نمیاد... تمام

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چه عجیب

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1401

هرموقه گف بگو مهمون ک انقد متوقع نمیشه به یه املت راضی میشه رستوران کجا بود 😂😂

فکر کنم بدترین عادت جهان عادت با پتو خوابیدنه . فکر کن داری مثه سگ تو کویر لوت عرق میریزی از گرما، تا پتو رو نندازی رو خودت خوابت نمیبره 😐
1444

خب عزیزم حالا یه بار دو بار اشکال نداره ولی اگه دیدی بد عادت میشه بهتره رو راست بهش بگی که از اینکارش خوشت نمیاد 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 
1396
1331