2737
2734
عنوان

دکترای فرار از مالیات

503 بازدید | 40 پست

امروز پسرم. بردم دندون پزشکی 

بعد دکتر گفت شماره حساب میدم 

پول بریز بحساب بعد عکسش تو وات ساپ برام بفرست 

دکترا. اینقدر نامردنااااااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتي ويزيت هم ديگه كارت نميكشن

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2728

خیلی بد شدن من یک هفته به زایمانم دکتر زنانم گفت سزارینت نمیکنم تا بهم پول ندی 🤨 گفت کارت هم نکش توی مطب برو نقد بیار وگرنه باید طبیعی زایمان کنی..منم مجبوری دادم بهش ..یک هفته مونده به زایمان گفت که نتونم دکتر دیگه برم

من یه جا رفتم گفت فقط و فقط نقد 

اره منم یه دکتر رفتم نقد میگفت 

هر کی میومد میگفت دستگاه خرابه دروغ میگن

بعد ۶۰ تومن ویزیت گرفت 

۵۵ تومن قبض داد 

بیمه هم گفت ویزیت دکتر متخصص ۴۵ تومنه  

2738

نامزد من از اولش کارت خوان گرفت مالیاتم داد 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

دوستان میتونید گزارش بدید شمارشو البته یادم رفته  😆

بعد همینا رو باهشون صحبت کنی داد و قال راه میندازن که وااسفا بالا دستیا دزدن

بابا دزد همین من و شماییم دیگه پس دزد کیه؟

همین ماها دستمون برسه و بشیم بالا دستی، دزدی هامون به همین ترتیب گنده تر میشه

همه دارن مالیات میدن تو چرا فرار میکنی؟ این مالیات میشه مدرسه میشه حقوق معلم ها میشه آسفالت جاده ها

منی که دو زار حقوق میگیرم قبل از واریز حقوق اول مالیات رو ازم کسر میکنن 

تو چرا با این همه درآمد سیرمونی نداری آخه؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706