یه مشکلی پیش اومده که شوهرم راصی شده حق طلاق بده چوری باید اقدام کنم

زودم میخواد نتیجه بده چون زود پشیمون میشه. دفترخانه بریم وکالت بده میشه؟؟

بله

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه وکالتی باید بده بعدش باید برم دادگاه یا نه دیگه

نه دادگاه نمیخواد فقط دفتر خونه باید برین

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
تازه شهر خودمون نیستیم سند ازدواج همراهم نیست. حتما میخواد؟؟

نه

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید

میرید دفترخونه با همسرتون. ایشون به شما حق توکیل در طلاق میده. یعنی یه وکالت نامه که شما از طرف همسرتون وکیل میشید که برای طلاق اقدام کنید

بعد میرید دادگاه و اقدامات لازمو انجام میدید

ایشالا که خیره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ببین این دفتردارها بدجنسن معمولا یه جوری تنظیم میکنن که بالاخره یه راه در رو برای مرد توش میمونه

بهترین حالت اینه بری پیش یه وکیل بگی متنش رو قشنگ و واضح برات تنظیم کنه اون رو ببری دفتر خونه برات سند کنن.

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
ببین این دفتردارها بدجنسن معمولا یه جوری تنظیم میکنن که بالاخره یه راه در رو برای مرد توش میمونه به ...

ااا وای خوب شد گفتی پس برم پیش وکیل یکم هزینش بیشتره ولی محکمه. مرسی که گفتی

2706