2733
2734
عنوان

وای خدایا من چیکار کنم؟؟؟

70 بازدید | 12 پست

بچه ها تورخدا شما از سردرگمی نجاتم بدین.

تعریف کرده بودم تو یه تاپیک دیگه که با یه نفر توی فامیلمون دوست هستیم و چیکار کرده.از اون موقع اعتمادمو بهش از دست دادم.اصلا نمیتونم کناربیام 

از طرفی هم دوسش دارم.اما همین دو سه روز پیش یه آقایی از آشناهای پدرم بهم پیام داد و با هم آشنا شدیم.خیلی پسر خوبیه و شرایط مناسبی هم داره هیچ حرفی جز بحث در مورد پدرامون پیش کشیده نشده.اما میدونم بخاطر خواستگاری تماس گرفته با من

حالا شما جای من بودین چیکار میکردین.پ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دخترخوب‌بشین‌‌توخونه‌سرسنگین‌باش‌هرکی‌خواسته‌باشه‌میادخواستگاریت‌هی‌بااین‌واون‌زوست‌میشی‌که‌بیان‌خوا ...

من با کسی دوست نشدم.منتظر خواستگارم نیستم.چون هم خیلی خواستگار داشتم هم سنم نمیخوره

اما احساس کردم به این آقا میشه تکیه کرد همین.وگرنه خانوادمم در جریان پیاماش هستن

با اولی کات کن شاید دومی خبر داره یااصلا از طرف اونه

من اصلا آدمی نیستم که دونفر رو همزمان توی زندگیم نگه دارم.کاش اینطور در موردم فکر نکنین

ولی الان نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم.بیشتر از همه دلم میخواد همشونو از توی زندگیم شوتتتت کنم بیرون 

اما به چه بهانه ای؟هرکار میکنم دست از سرم برنمیداره.خسته شدم

2738
خب‌پس‌اگه‌سنت‌نمیخوره‌‌چرادنبالشی

دنبال چی؟من گفتم از رفتارش مشخصه برای خواستگاری اومده و قصد بدی نداره

منظورم این نبود که میخوام برم زنش شم

دنبال چی؟من گفتم از رفتارش مشخصه برای خواستگاری اومده و قصد بدی نداره منظورم این نبود که میخوام برم ...

توکه‌خودت‌میگی‌قصدازدواج‌ندارم‌،پس‌سوالت‌چیه‌دیگه‌،

من اصلا آدمی نیستم که دونفر رو همزمان توی زندگیم نگه دارم.کاش اینطور در موردم فکر نکنین ولی الان نم ...

نه گلم بد فکر نکردم. گفتم ممکنه اون طرف بدونه تو باقبلی هستی.

اتفاقا بنظرمنم دلیلی نداره با فامیل پیامک بازی کنی خیلی جدی بهش بگو عذر میخوام فکرمیکنم دلیلی نداره شمابمن پیام بدین.اینجوری اگه قصدش جدی باشه پا جلومیزاره و اگه نه میره

نه گلم بد فکر نکردم. گفتم ممکنه اون طرف بدونه تو باقبلی هستی. اتفاقا بنظرمنم دلیلی نداره با فامیل پ ...

مرسی از راهنمایت عشقم بله همینکارو کردم دیشب🙂