2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمدا؟ کجاهست؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731

منکه فقط میرم میگردم و قیمتها رو میبینم چیزی نخریدم😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

چطوره؟ لباس دست دومه؟

من دارم میخوام ببخشم ولی به کسی که میخوادشون استفاده کنه دعام کنه نه اینکه خودشم ببره پرت کنه یه گوشه😒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
چطوره؟ لباس دست دومه؟ من دارم میخوام ببخشم ولی به کسی که میخوادشون استفاده کنه دعام کنه نه اینکه خو ...

کجایی عزیزم من سراغ دارم کسی ک نیازداشته باشه...... 

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
چطوره؟ لباس دست دومه؟ من دارم میخوام ببخشم ولی به کسی که میخوادشون استفاده کنه دعام کنه نه اینکه خو ...

هم نو.... میفروشن هم دست دوم

هم نو.... میفروشن هم دست دوم

فکر کنم خیلی دور از شماها باشم☹

من جنوبم

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
فکر کنم خیلی دور از شماها باشم☹ من جنوبم

بلللللله خیللللی دور حیف شداینجاسراغ دارم کسایی ک بخان هم باخودش هم بچه هاشون