2703
2553
عنوان

بجنوردیها لطفا بیاین

64 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان بهترین ارایشگاه اتلیه عکس عروس و باغ تالار اگه میشناسین لطفا بگین 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

عناب و تالار سپید خوبن . اگه پولش اهمیت نداره داریوش بینظیره . ارایشگاه هم یا وی ونا (سونیا رضایی) یا تینا ( فایزه جمشیدی) یا مرضی اله طه . اتلیه هم هیچ کس حسن فرهادی نمیشه به نظرم . ارکسی هم حسن بیگ زاده بینظیره ان شالله خوشبخت شین منم مجردم ۳۴ سالمه برام دعاکن ازدواج کنم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
عناب و تالار سپید خوبن . اگه پولش اهمیت نداره داریوش بینظیره . ارایشگاه هم یا وی ونا (سونیا رضایی) ی ...

الهی فدات شم همشهری گلم به حق این شبا انشالله صاحب محرم علمدار کربلا بهزودی زود ازدواج کنی گلم و خوشبخت بشی عروسی برادرم عزیزم من ۸سال ازدواج کردم در حسرت بچه ام خواهر ممنونم از راهنماییت گلم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی فدات شم همشهری گلم به حق این شبا انشالله صاحب محرم علمدار کربلا بهزودی زود ازدواج کنی گلم و خوش ...

دکتر ویدا رادی بینظیره یه سر پیشش برو خیلی هاا ازش جواب گرفتن . ان شالله یه فرزند خشکل و سالم نصیبت شه. اول فکر کردم عروسیه خودته . ببین تو کوچه ی بانک اقتصاد نوین سمت چپ اولای کوچه ارایشگاه سولان هم کارش خیلی خوبه اگه واسه خودت میخوای اونجا هم یه سر بزن پشیمون نمیشی 

2720
الهی فدات شم همشهری گلم به حق این شبا انشالله صاحب محرم علمدار کربلا بهزودی زود ازدواج کنی گلم و خوش ...

دوست جان حالا که عروسیه خودت نیست تالار داریوشو پیشنهاد نده چون خیلی گرونه خخخخخ 

دکتر ویدا رادی بینظیره یه سر پیشش برو خیلی هاا ازش جواب گرفتن . ان شالله یه فرزند خشکل و سالم نصیبت ...

باشه عزیم اول وی یونا رو میرم بعدش سولان خیلی لطف کردی برای معرفی دکتر هم ممنونم حتما اونجام میرم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

دوست جان حالا که عروسیه خودت نیست تالار داریوشو پیشنهاد نده چون خیلی گرونه خخخخخ 

اره داداشمم اونقدرا مایه دار نیست 😁

2714
داریوشووو ول کن خوشبخت شن ایشالاا

قربونت و برات از ته قلبم دعا کردم انشالله بزودی میری خونه بخت 😉😍😘🤲🏻