2733
2734

اول باید بری شهرداری تا معرفی کنن برای کشیدن نقشه به نظام مهندسی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند متره؟

زمین ۳۰۰ متری حدودا ۲۰۰ ملیون خرجش میشه 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728

بابا این اشتباه نکن ما کردیم بیچاره شدیم.. اتفاقا امروز تو یه تاپیک توضیح دادم وضعیتمون که از کجا به کجا رسیدیم

. بهترین راه اینه یه ادم مطمئن که کارش عالیه پیدا کنی زمینتو بدی مشارکتی برات بسازه بدون اینکه یه ریال هزینه بدی برات میسازه نصف نصف

لطفا لایک نکنین مرسی💝
اونجا جز روستامحسوب میشه و شهرداری نداره.چند میشه هزینش

نمیدونم والله ما پنج سال پیش خونه ساختیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
همون چقدر خرجشه

کامل کردیم حدود 120تومن صد متر بنا

185 متره ولی من میخوام 60 مترشو بسازم فقط

اینکه منگفتم ساختمونش ۲۰۰ متره با حیاط ۳۰۰ حدود ۱۰۰ تومن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2706