2733
2734

بله من بودم هماتوم داشتم یعنی لخته پشت 

باید استراحت مطلق باشی تا جذب بشه 

من داشتم بااینکه بعضی وقتا تبدیل به خونریزی نیشد ولی دکتر استراحت وشیاف دادمصرف کردم دوماهه از بین رفت نگران نباش بامراقبت به سلامت رد میکنی

بله من بودم هماتوم داشتم یعنی لخته پشت  باید استراحت مطلق باشی تا جذب بشه  من داشتم باای ...

من از هفته پنجم لک‌ بینی داشتم دردم داشتم شیاف میزاشتم امروز رفتم گفت هم کیست داری که شاید مجبور شیم‌ عمل کنیم هم لخته پشت جفت 😞😞 دردم دارم زیاد چند روزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بستگی به اندازه لختتم داره مال من اولی کوچیک ولی دومیه بزرگتر بود که اینا بااستراحت ودارو راحت رفع میشه نگرانی نداره منم مثل تو خیلی نگران بودم ولی دوماهه درست شد منم از هفته 7شروع شد راستی سونوی قلب رفتی

2728
ببین بستگی به اندازه لختتم داره مال من اولی کوچیک ولی دومیه بزرگتر بود که اینا بااستراحت ودارو راحت ...

اره رفتم‌ تو سونو غربالگری‌ اول دید الان چهار ماهمه‌ .استراحت مطلق یعنی فقط بخوابم؟شما‌ درد هم داشتید؟