2733
2734
عنوان

بچها من از ی پسری خوشم اومده 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راست میگه هاااا یچی درست کن ببر مغازش بگو نذریه  خودش دیگه میفهمه...دفعات دیگه ب بهانه های دیگه ...

من اصلا روم‌نمیشه 

فقط باید از خدا کمک بخام 😑😐

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم
خب خوبه از همونجام خرید میکردین،یکم توجهش جلب میشد،سر ایستگاهم ک‌ میبینت؟

اره 

خودمم همین فکرو دارم 

خداا کنه جواب بده 🙏🙏🙏🙏

2738
بنظرم اصلا کاری نکن، اگه خودت پیش قدم بشی یه فکر دیگه راجبت میکنه اونموقع بدتر عذاب میکشی،یکم صبر کن ...

باشه صبر میکنم 

خودمم اثلا روم‌نمیشع 

بنظرم اصلا کاری نکن، اگه خودت پیش قدم بشی یه فکر دیگه راجبت میکنه اونموقع بدتر عذاب میکشی،یکم صبر کن ...

سلام .. خبری نشده چیکار کنم☹ . هر موقع از جلو مغازش رد میشم یا نیس یا سرش ب کار گرمه اصلا حواسش نیس ☹☹☹☹☹

سلام .. خبری نشده چیکار کنم☹ . هر موقع از جلو مغازش رد میشم یا نیس یا سرش ب کار گرمه اصلا حواسش نیس ...

سلام عزیزم،هیچی،میدونی اگه خودت بری جلو ممکنه فکر کنه همیشه خودت پیش قدم‌میشی هرچیم قسم بخوری ک فایده نداره،این جوانبو در نظر بگیر،اولش یکم سخته ولی کم کم عادت میکنی،میتونی هم با یه شماره امتحانش کن اگه میتونی لو ندی ک خودتی،مطمئن بشی مجرده همین

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
سلام عزیزم،هیچی،میدونی اگه خودت بری جلو ممکنه فکر کنه همیشه خودت پیش قدم‌میشی هرچیم قسم بخوری ک فاید ...

شمارشو ک ندارم😐☹

ببین به هیچ وجه تواول نگووو.  

من ازیکی خوشم میومد اصا منو نمیشناخت ینی تو رویام میدیدم باهاش اوکی شم..اینستاشو پیدا کر م با پیج فیک بهش گفتم الان با پیج اصلیم فالوت مبکنم ..بعد با دوتا پیج فالو کردم اونم بهمف این تویی من گفتم عه نه من دستم خورد فالو کردم هیچی دیگ باور کرد باهم دکست شدیم😬😂😂😂چقدم از دوستام فحش خوردم ولی چ فایده بااین حال بازم فکر بد داش

2706