2410
2553
عنوان

سونوی آخرم گفت ۳۶هفته ای ب جای ۳۹هفته 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 22 پست

سونوهای اخر بر اساس وزن بچه س هست

برا همین عفته ت پایین زده

گوشت و موز و بستنی بخور تا زایمانت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سونوهای اخر بر اساس وزن بچه س هست برا همین عفته ت پایین زده گوشت و موز و بستنی بخور تا زایمانت

۲۸۰۰وزنش بود،بستنی دلستراینازیادمیخورم نمیدونم چرا وزنش زیادنشده 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تامیتونی از پله پایین برو روزی سه د فیقه روصندلی برعکس بشین سه دقیقه حالت چمپاتمه بشین پیاده روی یک ساعت دم کرده گل گاو زبان خوبه اما خوردن زعفرون ریسک داره

😢😢😞                                                               خدایا تمامی مریضا شفا بده 😔                                  میشه برای شفا مریضا یه حمد شفا بخونی اخه نفس با نفس فرق میکنه دوستم   😭                                             اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 
تامیتونی از پله پایین برو روزی سه د فیقه روصندلی برعکس بشین سه دقیقه حالت چمپاتمه بشین پیاده روی یک ...

مرسی عزیزم👍

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2456
آره گفت کوچیکه ۲۸۰۰ وزنش بود براساس اون گفت ،هفته ی۳۳،،،،۲۱۵۰بود همه چی هم میخورم بستنی دلسترشیرینی ...

خب این بستگی به میزان خونرانی جفتت به جنین داره

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
خب این بستگی به میزان خونرانی جفتت به جنین داره

ب پهلوی چپ هم  خیلی میخوابم ک خون رسانی بهترباشه  

ب پهلوی چپ هم  خیلی میخوابم ک خون رسانی بهترباشه  

الان دیگه جفتت پیرشده

لوبیاچیتی ام خوبه

من ۳۳هفته بودم گفت۳۶هفته ای😐منم با کلی شوق گفتم یه ماه دیگه زایمانه😂

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
الان دیگه جفتت پیرشده لوبیاچیتی ام خوبه من ۳۳هفته بودم گفت۳۶هفته ای😐منم با کلی شوق گفتم یه ماه دی ...

😁😁😁 

2714