1464
1411

خانما چیکارکنم هیچ کدوم ازسونوهام اینجوری نبوده همیشه تاریخ پریودم باسونوهام یکی بود ولی این آخرین سونوگفت ۳۶هفته وسه روزی ،دکترم هم گفت ب این سونوهای آخرتوجه نکن ،کسی بوده اینطوری باشه؟؟؟چیکارکنم دردمم بگیره 

بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤
استرس نگیر زعفرون بخور

خب الان یعنی همون سونواشتباه گفته ؟؟

بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475

به حرف دکترت گوش کن.

پیاده روی و ورزشارو شروع کن

تو گوگول سرچ کن تاپیک زایمان طبیعی سوره اونجارو بخون

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

سونو های اخر اشتباهه

گاهی بچه ریزه هفتشو پایین میزنن اخه سونوهای اخر سن بارداریو بر اسا جسه جنین میزنن

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
سعی کن زیاد راه بری عزیزم زعفرون بخور پله بالا پایین کن 

پله داریم طبقه ی چهاریم عین نردبونه لامصب انقد بده نفس کم میارم بالاپایین میکنم

کلا فردا بری پیشه یکی دیگه یه سنه دیگه بهت می ده، اصلا توجه نکن

چه ۳۶ چه ۳۹ ریه بچت کامله و اماده زایملن

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با دلای پاکتون برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️
8
سونو های اخر اشتباهه گاهی بچه ریزه هفتشو پایین میزنن اخه سونوهای اخر سن بارداریو بر اسا جسه جنین می ...

آره گفت کوچیکه ۲۸۰۰ وزنش بود براساس اون گفت ،هفته ی۳۳،،،،۲۱۵۰بود همه چی هم میخورم بستنی دلسترشیرینی اینا نمیدونم چرا ۵هفته ۵۵۰گرم زیادشده بود

زایمانت طبیعیه یا سزارین ؟  اگه تهرانی کدوم بیمارستان؟

طبیعی ،ضیاعیان

میگم رفتی برا معاینه دهانه رحمت باز شده ؟  به من گفتن یک سانت باز شده به نظرتون کی زایمانمه؟

ن ب من اصلا چیزی نگفتن 

1476
سونوهای اخر بر اساس وزن بچه س هست برا همین عفته ت پایین زده گوشت و موز و بستنی بخور تا زایمانت

۲۸۰۰وزنش بود،بستنی دلستراینازیادمیخورم نمیدونم چرا وزنش زیادنشده 

تامیتونی از پله پایین برو روزی سه د فیقه روصندلی برعکس بشین سه دقیقه حالت چمپاتمه بشین پیاده روی یک ساعت دم کرده گل گاو زبان خوبه اما خوردن زعفرون ریسک داره

خدایا همه مریضا پسرمنم شفا بده بگیردستمودیگه کم اوردم خدایا هیچ کس به حال من نیوفته   یاارحم الراحمین       اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم       خدایاتو کلیدهمه درای بسته ای                            خدایا هرروزکه چشماموبازمیکنم دردپسرمومیبینم میگم چرامن زندم خدایا جون منو بگیرتاذره ذره اب شدنشونبینم التماست میکنم                                 یامن اسمه دوا وذکره شفا                                         میشه یه لطف کنی یه حمدشفابخونی 😢😩             اخه میگن نفس بانفس فرق میکنه                             خیلی سخت محتاج دعاهاتونم خیلی سخت                                                                                دوستان قدرتک تک لحظاتتونوبدونیدولذت ببرید تولحظه ای که من هستم هیچ خوشی نیست
تامیتونی از پله پایین برو روزی سه د فیقه روصندلی برعکس بشین سه دقیقه حالت چمپاتمه بشین پیاده روی یک ...

مرسی عزیزم👍

آره گفت کوچیکه ۲۸۰۰ وزنش بود براساس اون گفت ،هفته ی۳۳،،،،۲۱۵۰بود همه چی هم میخورم بستنی دلسترشیرینی ...

خب این بستگی به میزان خونرانی جفتت به جنین داره

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
1331