2726
عنوان

کسی تجربه جفت سرراهی داره؟

685 بازدید | 8 پست

برای من توی سونوی ان تی قسمتی از جفت سرراهی بود

دکترم گفت استراحت کن و برام یک ماه استعلاجی نوشت

ولی من چون کارم تخصصیه با استعلاجیم موافقت نشد و تا بخوام تحویل بدم و یکی بیاد جام سه هفته طول کشید و هنوز هم نیرو نگرفتن

این میون مامانم اومد پیشم و همه کارهامو میکرد و من توی خونه دست به سیاه وسفید نزدم از پله ها کلی طول میدادم تا برم و بیام

یعنی همه استراحتم همون بعد از ظهر ها بود ولی همون واقعا مطلق بود

امروز رفتم سونو گفتن جفت رفته بالا و نیاز به استراحت نیست

میخوام بدونم ممکنه دوباره بیاد پایین و سرراهی بشه؟

استراحتم به این شکل باید ادامه پیدا کنه؟ یا میتونم کارهای خونه رو انجام بدم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم میتونی  

خودم هم فکر میکنم میتونم ولی شوهرم و مامان و بابام گیر دادن بریم توی واحد همکف مادر شوهرم اینا که پله نداره بمونیم ولی من دلم میخواد توی خونه خودم باشم آخه دو تا سقط هم داشتم چشم همه ترسیده 

2728

من تو سونو ان تی مشخص شد جفتم سرراهیه خلفی لولااینگ دکترم گفت استراحت کن پله بالا پایین نکن نزدیکی هم نکن ممکنه خونریزی بیوفتی

چندهفته ای اروم اروم کارامو میکردم ولی بعدش مثل همیشه بودم حوصله استراحت و... رو نداشتم نزدیکی هم داشتم خداروشکرتاالان هیچی نشده البته بگم با وجود امپولایی که زدم تاجفتم بره بالا ولی هنوز بالا نرفته

محیا و مهنیازندگی منوباباشون   
خوبه خدا رو شکر منم هفته ۱۰ خونریزی واشتم دکترم سونو واژیمال کرد گفت جفتت دقیقا رودهانه رحمت هست واس ...

میکشه بالا عزیزم مثل اینکه ۹۵٪ کسایی که توی هفته پایین جفتشون سرراهیه با رشد جنین میکشه بالا

درکت میکنم استرس داری منم دو تا سقط داشتم تا این بره بالا دیوانه شدم هم استرس هم عذاب وجدان داشت خفه م میکرد

منم میکرو کردم دو قلو هستن یکیشون طفلکی هم هماتوم داره هم جفتش سرراهیه

ان شاالله به خیر و خوشی میگذره عزیزم 

همکار من هم دو قلو داره و اتفاقا پشت جفتش هماتوم داشت یهو افتاد به خونریزی بدجوووور

جوری که کل تخت پر خون شده بود همه گفتن بچه هاش نمیمونن

ولی الان خدا رو شکر ماه آخره استرس نداشته باش این بدتره واقعا تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته