2726

ست ۱۹ تیکه واسه دوقلو هام میخوام بگیرم ک میشه دودست .دانالو ۲۲۰ تومنه ک میشه ۴۴۰ تومن🙄 خیلی میشه .‌میشناسین برند دیگه ای ک ارزونتر باشه ولی جنسشم خوب باشه مث دانالو 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ست خیلی چیزاش بدرد نمیخوره تیکه ای بخر

مثلا اگه زمستونن زیر دکمه استین بلند و شلوار فقط بخر

اگه بهارن بلیز شلوار

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

میخوای چیکار والا اضافست من اصلا ازین جعبه ها نگرفتم اول فکر کردم کادومیخوای ببری ولی اگه برای بچه تودته بشین نی نی لازم نگاه کن همش تیکه ایه هرچی لازم داشتی هموناروبگیر از سایز نیوبرن داره تا۶سالگی من که از لیدولند به اوران دوولو همشون راضی بودم الانم ک بچم ۷ماهشه هنوز از نی نی لازم میگیرم 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت ست درست کن با چیزایی که کاربردش بیشتره 

مثلا تو ست شورت عینکی داره ولی تو هوای سرد به درد نمیخوره 

یا بعضی چیزا آدم دوتا داشته باشه خیلی بهتره مثل زیر دکمه دار آستین کوتاه 

میخوای چیکار والا اضافست من اصلا ازین جعبه ها نگرفتم اول فکر کردم کادومیخوای ببری ولی اگه برای بچه ت ...

سایت داره یا پیج ؟؟ میشه ادرسش رو بدی 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
سایت داره یا پیج ؟؟ میشه ادرسش رو بدی 

سایت عزیزم تو گوگول بزن نی نی لازم.سایت مای نی نی هم هست من واقعا راضی بودم از جنساشون سوالیم داشتی درخدمتم

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره