2726
عنوان

خانمای باردار لطفا بیاید همتون

201 بازدید | 27 پست

سلام عزیزان 

هفته دوازده هستم امروز رفتم سونوی ان تی

گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره. دکتر رضوانی زاده تو تهرانپارس رو معرفی کرده بودن کلی راه بخاطرش رفتیم

به نظرتون درسته

مگه نمیگن تو این هفته ها مشخص نیست پس چجور گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره

اگرم مطمئن بود چرا نگفت صد در صد

ممکنه اشتباه شده باشه 

هرکسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

شما باردارید بی شک به امضام رای میدین😄

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بخاطر اینکه جنس پسر ی چیزی داره ک اگه تو رحم خوب قرار گرفته باشه و پسر خوبی باشه تو سونو خودشو ب مامان جونش نشون میده خخخخ

اونایی ام ک تردید دارن و قطعی نمیگن ب نحوه جایگیری جنین بستگی داره

هم من هم همسرم 

کفرنگوخداقهرش میگیره دعاکن سالم باشه ایشالادومی ودخترمیده خدابهت.خیلی توحسرت این لحظه اتن😍

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
بخاطر اینکه جنس پسر ی چیزی داره ک اگه تو رحم خوب قرار گرفته باشه و پسر خوبی باشه تو سونو خودشو ب مام ...

چه بد بخاطره جنسیت نرفته بودم اصلا

اما گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره 

کفرنگوخداقهرش میگیره دعاکن سالم باشه ایشالادومی ودخترمیده خدابهت.خیلی توحسرت این لحظه اتن😍

کاش خدا صدامونو میشنید یه دخترم به ما میداد

چه بد بخاطره جنسیت نرفته بودم اصلا  اما گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره

خب بعدی ان شالله دختره اینجوری میگی چه بد کفر نعمت میکنی قربونت برم افسوس نخور حالا شده دیگ اشکالش چیه

خب بعدی ان شالله دختره اینجوری میگی چه بد کفر نعمت میکنی قربونت برم افسوس نخور حالا شده دیگ اشکالش چ ...

دعا کن خدا دلمو اروم کنه 🤲

دعا کن خدا دلمو اروم کنه 🤲

دعا میکنم 

منم تو اقدامم توام دعا کن جواب تستم مثبت باشه 

شوهر من ک عاشق پسره راستش واسه من اصلا فرقی نمیکنه ولی دلم میخواد وقتی من خوشحالم شوهرمم خوشحال باشه خوشحالی اونه که باعث خوشحالی منم میشه اولین بچه م پسر باشه ب دل شوهرم بعدی الهی دختر باشه ب دل خودم

2706